Slums Attack: O tym, co by

Tekst piosenki

Brak wideo

Slums Attack

Teksty: 41 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Slums Attack: O tym, co by

Peja z Ajsmenem, rap to nasz byt [Ajsmen] Pamiętam dobrze osiemdziesiąte lata Chudy Ajsmen po Staszica wtedy latał Pejke poznał, mijały całe lata, ja uznałem go za brata (brata) Dużo się przeszło razem, dużo się przeżyło Dymy się robiło, dużo się piło Do tyłu się chodziło, tak było Tak wtedy nam się żyło, dobrze było (tak) Dobrze było, tak wtedy nam się żyło (dobrze było) Ale czegoś jeszcze brakowało Czegoś w życiu było mało Muzy tylko się słuchało, to nam nie wystarczało (nie) Czegoś w życiu brakowało (brakowało) Nasze życie się zmieniło, kiedy Peja dostał z góry znak Pozytywne jak zbawienie, hip hopowej muzy poczuł brzmienie Radość w sercu, coś pięknego, słuchajcie dalej tego Na pytanie dlaczego się skończyło, co przyczyną było Ajsmen odpowiada, poznaliśmy gada - nasz wydawca Kozak, frajer, myśleliśmy, że to zbawca Kopalni gówna wynalazca, taki śmieć co ma twarze dwie Wiesz tu coś powie, dupę liże, tam zaprzeczy Dobrze było, a przez chuja się skończyło Dlaczego tak się stało, czego było mało Nie o pieniądze tu chodziło, bo tych zawsze brakowało (tak się stało) tak się stało Tak się stało, ale czy tak być musiało Ref.: O tym co było, no i o tym co jest teraz Peja z Ajsmenem u Donia muzyczny relaks x4 [Peja] W pewnym momencie sytuacje się zrodziły Że twoi znajomi nie byli moimi znajomymi Moi kumple to nie twoi i odwrotnie, spory dystans O tym jak było i jest chciałem dawno już napisać Powiedzieć, cicho nie siedzieć nie raz przy wspólnym obiedzie Moje twoje, twoje moje, wiem, że bywało tak często Złośliwi twierdzili, że byliśmy jak małżeństwo Wiem też, że miałem na ciebie nie najlepszy wpływ W domu mieliśmy inaczej, ale wspólny z domu zryw Namioty, duperele, deskorolki i włóczęga A muzyczne doświadczenia yo raps dużo pozmieniał Napizgane małolaty krzyczeli, śpiewali Takie rzeczy, że jeszcze dzisiaj mi wstyd Rap to nasz byt, pierwsi z grzechem old schoolowcy Pierwsi słuchacze rapu w stolicy Wielkopolski Czas nas zmienił - nie sądzę, pieniądze - nie sądzę Na palcach po obrączce, bez wpływu na to skończę Z pozytywnym akcentem, bo na to mam wkręte Ta runia, rzeczy święte dla starego słuchacza Dziewięć trzy i wcześniej Ajsmen wie co to oznacza Czy ktoś nas rozpoaczał gdy się posypał, nie wiem A może nie pamiętam za całe dziewięć siedem Nikt z nas nie przepraszał, kto komu co wybaczał Trudny temat, zobacz, że jeden z drugim gada Co było i co jest, nikt nie musi się spowiadać I nikt nie musi się spowiadać I nikt nie musi się spowiadać Ref. x4 Dillegal studio, Oborniki WLKP, Drużyna A
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Slums Attack: O tym, co by

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
50 %
50 %

Inne teksty wykonawcy

Slums Attack: O tym, co by

Skomentuj tekst

Slums Attack: O tym, co by

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Czas nas zmienił - nie sądzę, pieniądze - nie sądzę
 • o tym co bylo peja
 • "Nikt z nas nie przepraszał, kto komu co wybaczał Trudny temat, zobacz, że jeden z drugim gada Co było i co jest, nikt nie
 • Wtedy peja dostal z gory znak
 • peja tekst pieniadze niesadze

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki O tym, co by - Slums Attack, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu O tym, co by - Slums Attack. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Slums Attack.