Smokie: Liverpool docks

Tekst piosenki

Brak wideo

Smokie

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 22

Tekst piosenki

Smokie: Liverpool docks

Once knew a man who thought he was another guy, He was livin' a lie. He took a chance by roaming the streets in the night, Till he learned how to fight. He met trouble one night, another man with his wife. So he brought out his knife, didn't mean to take his life. Now he's got to get away, hear him say: "I'm going down to the Liverpool Docks, Try to hitch a ride, ain't gonna break no rocks. And I never had a friend, I never needed one. I'm going down to the silvery sea, I'm gonna go some place where they won't find me. And maybe I can go where I won't ever have to come back again." Let's go... He took his time, lived his life alone, An' his thoughts were his own. He lived in a place he'd never heard of before, In Block number four. Then one night at his door, he stood facing the law. On the paper he saw, what they wanted him for, They're gonna take him back, and he said: "I'm goin' back to the Liverpool Docks, Gonna take a ride, gotta break some rocks. And I never had a friend, but I never needed one. Take a ride on the silvery sea, I'm gonna go some place where they won't find me. An' I don't wanna go 'cos I know that I'll never come back again". "I'm going down to the Liverpool Docks, Try to hitch a ride, ain't gonna break no rocks. And I never had a friend, I never needed one.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Smokie: Liverpool docks

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Smokie: Liverpool docks

Skomentuj tekst

Smokie: Liverpool docks

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Liverpool docks - Smokie, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Liverpool docks - Smokie. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Smokie.