Solaris: I ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Solaris

Teksty: 20 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Solaris: I ju

Wymaluj w myśli mą twarz i pamiętaj o mnie. Wymaż z pamięci co złe, choć ja jestem znów. Zbyt daleko by móc Ciebie kochać. Zbyt daleko by móc Ciebie mieć.Lecz zbyt blisko bym mógł już na zawsze utracić Cię.Ref: Ja jestem przecież jak noc, Ty jesteś jak dzień i już zawsze tak będzie. Choćby rozrzucił nas los, zmył ślady we mgle odnajdziemy się wszędzie. (2x) Zbyt daleko by móc Ciebie kochać. Zbyt daleko by móc Ciebie mieć. Lecz zbyt blisko bym mógł już na zawsze utracić Cię. Ref: Ja jestem przecież jak noc, Ty jesteś jak dzień i już zawsze tak będzie. Choćby rozrzucił nas los, zmył ślady we mgle odnajdziemy się wszędzie. (2x) Czekam na morze błękitu zwane niebiem. Czekam od nocy do świtu wciąż na Ciebie! Ref: Ja jestem przecież jak noc, Ty jesteś jak dzień i już zawsze tak będzie. Choćby rozrzucił nas los, zmył ślady we mgle odnajdziemy się wszędzie. (2x) Wymaluj w myśli mą twarz i pamiętaj o mnie. Wymaż z pamięci, co złe choć ja jestem..
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Solaris: I ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Solaris: I ju

Skomentuj tekst

Solaris: I ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I ju - Solaris, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I ju - Solaris. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Solaris.