Sumptuastic: Bliscy znajomi

Tekst piosenki

Brak wideo

Sumptuastic

Teksty: 88 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Sumptuastic: Bliscy znajomi

Czy zrobiłem coś nie tak? Czy rozczarowałem Cię? Za co karzesz dzisiaj mnie? Czy nie widzisz moich łez? Później chcesz bym Ci wybaczył I po Twojej stronie był Powiedz, dokąd mnie prowdzisz Co na końcu drogi jest. Nie dostałem nic od Ciebie Dziś to wszystkim jest co mam. Nie potrafię żyć dla siebie. Gdy przy Tobie budzę się. Zabłądziłem wciąż Cię goniąc Teraz nie wiem gdzie mam iść Utraciłem już nadzieję Że zatrzymam tutaj Cie Powiedz kim naprawdę jesteś Dokąd dziś zabierzesz mnie Powiedz co mam zrobić jeszcze Błagam, nie opuszczaj mnie ! Ale Ty nie słyszysz mnie I przed siebie ciągle gnasz. Ja już nie mam więcej sił Dalej pójdziesz chyba sam Beze mnie ... Beze mnie ... Powiedz kim naprawdę jesteś Dokąd dziś zabierzesz mnie Powiedz co mam zrobić jeszcze Błagam, nie opuszczaj mnie ! Ale Ty nie słyszysz mnie I przed siebie ciągle gnasz. Ja już nie mam więcej sił Dalej pójdziesz chyba sam. Beze mnie ... Beze mnie ...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sumptuastic: Bliscy znajomi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sumptuastic: Bliscy znajomi

Skomentuj tekst

Sumptuastic: Bliscy znajomi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bliscy znajomi - Sumptuastic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bliscy znajomi - Sumptuastic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sumptuastic.