Sumptuastic: Gdy zostan

Tekst piosenki

Brak wideo

Sumptuastic

Teksty: 88 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Sumptuastic: Gdy zostan

Cały czas byłem oszukiwany przez wszystkie dni Cały świat odwrócił się ode mnie nie mam już nic Kolor dnia nagle zrobił się szary, stracił blask W oku łza błysła.. serce ucichło.. ogień zgasł W cichą noc ciemną wyjdziesz do nikąd goniąc sen Będziesz iść wolno tracąc nadzieję w życia sens Chciałbyś być znowu tym małym dzieckiem wierząc ,że... Że gdybym był ptakiem co fruwa wysoko, to z wiatrem poleciałbym ku obłokom I rzekłbym do wiatru Naj zwyklej w świecie, że właśnie tutaj chciałem dziś lecieć, dziś lecieć... Cały czas byłeś oszukiwany -przez wszystkie dni Cały świat odwrócił się od ciebie -nie masz już nic Kolor dnia nagle zrobił się szary, stracił blask W oku łza błysła.. serce ucichło.. ogień zgasł Pytasz dokąd podążam, skąd mogę wiedzieć? Tam gdzie ta droga weźnie zawiedzie I choćbym do lasu gdzie cuki bledną Gdziekolwiek...wszędzie... wszystko mi jedno, mi jedno, mi jedno, wszystko mi jedno, mi jedno, już wszystko mi jedno, mi jedno, wszystko mi jedno, mi jedno......
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sumptuastic: Gdy zostan

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sumptuastic: Gdy zostan

Skomentuj tekst

Sumptuastic: Gdy zostan

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy zostan - Sumptuastic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy zostan - Sumptuastic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sumptuastic.