T.Love: Tylko mi

Tekst piosenki

Brak wideo

T.Love

Teksty: 192 Tłumaczenia: 0 Wideo: 96

Tekst piosenki

T.Love: Tylko mi

Chciałbym powrócić do siebie Chciałbym powrócić do stanu Który pamiętam z dzieciństwa Kiedy całym sobą kochałem Chciałbym nauczyć się czytać Nie brajlem i nie pionowo Czy to jest możliwe nie pytać? Chciałbym się narodzić na nowo Ref: Jak pierwsza miłość Tylko miłość Bo ja nic mocniejszego nie znam Tylko miłość Tylko miłość Która jest lekarstwem na ból Pragnę powrócić do siebie Pragnę poszukać ratunku Rzuć mi koło, proszę, natychmiast S.o.s. wysyłam ze statku Jestem zraniony na maxa Jestem płaczący jak dzieciak Jestem udupiony Jestem jak porzucona kobieta Ref: Jak pierwsza miłość... Nie ma o czym mówić, człowieku Nie ma o czym mówić naprawdę Nie daj się załatwić Bo okrutne jest życie dorosłe Wszyscy pójdziemy do nieba Czy już koniec bajki poznałeś? Nikt nie będzie płakał Nikt nie będzie wiedział co czułeś Ref: Tylko miłość...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

T.Love: Tylko mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

T.Love: Tylko mi

Skomentuj tekst

T.Love: Tylko mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tylko mi - T.Love, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tylko mi - T.Love. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - T.Love.