TEDE: Harlekin

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 235 Tłumaczenia: 0 Wideo: 94

Tekst piosenki

TEDE: Harlekin

Tak Yo! Oto ja i moja smutna historia prosto z bloków Aniele jak wiele mógłby mci opowiedzieć mam nadzieje, że masz chusteczkę to jest gorsze niż harlekin. To historia dwóch bloków, historia dwóch Sióstr trudno nie znać obu mieszkały tuz tuż. Ze starszą znałem się na część cześć z młodszą trochę inaczej wiesz. To było długo prze Yo długo prze Elo na jakiejś imprezie miałem z nią przelot. Moje szczęście nic się nie zaczęło dlaczego bo w odpowiednim momencie. Obie dorastały czas płynie prędzej. Obie już rozglądają się za mężem, czas zająć się konkretnym zajęciem. Niestety czas już zadbać o pensję. Starsza zrozumiałą chodzi na studia, młodsza znów nie zdała i się wkurwia. Starsza zakochana ma chłopaka, młodsza delikatnie mówiąc nie jest taka. EEEOOO Tak YO cześć cześć sięgną też tak samo. Widywałem ich na osiedlu byli parą. Wszystko szło chyba według ich planów. Tworzyli swój własny świat pomału. Młodsza ta zupełnie nie to samo coraz częściej nie wracała na noc była przeciwieństwem tej starszej totalnie. Starsza była aniołem, młodsza diabłem. Widywałem ją czasem w różnych lokalach wśród lasek wiesz ostro latała. Chyba nie mogła ulokować uczuć ale dobra była i się łatwo dawała. Ziom za ziomem za ziomem ziom tak pod moim blokiem widywałem ją, a ona nie wiem chcąc czy niechcący zaczęła się interesować chłopakiem siostry. EEEOOO Oczywiście, że tak klasyczny schemat tak jak myśleliście on sypiał z dwiema. Życie pisze scenariusz i wybiera historia nabiera dramatyzmu teraz numer z młodszą przeradza się w romans. Racja watson starsza nie jest świadoma. Przecież nikt go nie kocha jak ona na pewno nikt a siostra rodzona. Ona już dawno nie tylko z nim sypia wiele ponad coś z tego wynika. Tak w ludziach pojawiają się uczucia gorzej on chce starszą dla młodszej rzucać. Chce powiedzieć jej, że to koniec nie zdążył. Dowiedział się od niej, że jest w ciąży wróciły plany, zrozumiał ciąże. Umarł z rąk młodszej zadźgany nożem. EEEOOO
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TEDE: Harlekin

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: Harlekin

Skomentuj tekst

TEDE: Harlekin

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki tede harlekin
 • tede piosenka o siostrze

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Harlekin - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Harlekin - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.