TEDE: Ja m

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 241 Tłumaczenia: 0 Wideo: 99

Tekst piosenki

TEDE: Ja m

Łułiii Tak jest, ta, ej, ej, ej, tak. Dobry wieczór panie i panowie to znowu ja, TEDE, niegdyś znany jako TDF, obecnie znany jako TEDUNIO WIESZ. Dokładnie tak, Wielkie Joł Entertaiment Base 2004, wiesz, dzieciak, Wielkie Joł, łuuu, robimy to naprawdę grubo, najpierw NUMER RAZ i DJ ZERO - MUZYKA, BLOKI, SKRĘTY, teraz NOTES. Czekaj na materiał następny. A teraz zaczynamy z tym co słyszałeś już na Internecie, ten kawałek zrobił O.S.T.R.y, nazywa się JA, MÓJ WALKMAN I MÓJ NOTES. Jedziemy tak, wiesz, znasz to, zaczynamy tą płytę, 15 kawałków. 1, 2, 3, jedziemy !!! Ja, mój walkman, mój notes obchodzę WuWuA na piechotę, tutaj na ulicach szukam zwrotek. Mój RAP to nie sztuka, mój RAP to 100%, znajduję je kiedy chodzę. Jestem wariat, zwrotki zgarniam po drodze, tekst za tekstem, to przychodzi samo, tak mnie zaprogramowano. Odpalam Rmaxy, WuWuA na mnie patrzy, to reprezentować mam zaszczyt. Od WuWuA do TrzyHa przez S.P.O.R.T. i Nastukawfszy. Ej Ty! Co się patrzysz? Widzisz ducha? Ziom słuchaj, jestem tutaj, normalnie, wiesz, śmigam z buta, pozdro od BUHHa, znam go, zaufaj. Iść, ciągle iść w stronę końca przez życie kreślone na paradoksach. Ja, moja muzyka, moje miasto, pozdrawiam Warszawa, Polska! [x2] Wy mi daliście super gwiazdy status. Ja muszę iść gdzieś szukać RAPu. Dalej niż nigdzie, ziom, muszę iść gdzieś, będę stąd będąc gdzie indziej. Wierzę w to, że mi wyjdzie. Kiedyś stanę na szczycie i powiem 'kocham życie'. Za te mity ziom, tak to idzie i ten z bitem [?] tak to idzie. Otwarta głowa, stereo zestaw to na przetrwanie w mieście recepta. Mam asystę, stereo osobiste, stereo system to system nad system. Notes mam, długopis też. To wszystko mój system na szołbiznes. Ja jestem, ja nie muszę zaistnieć, robię to w czym jestem mistrzem. Hałas ! Iść, ciągle iść w stronę końca przez życie kreślone na paradoksach. Ja, moja muzyka, moje miasto, pozdrawiam Warszawa, Polska! [x2] To miejska muzyka, miejski rytm, ti, odpalam śmigiełko i śmigam ti. Miasto, inspiruję się nim, wiesz. wszędzie jest jak nie gdzie indziej. Ej! Eksploduje kiedy eksploruje, wtedy do notesu to eksportuję, czujesz? Każde miasto inaczej pachnie i świeci innym światłem zanim zaśnie. Ciemno już, WuWuA zasypia ale nie ja i nie moja ekipa. Wiesz, to ludzie nocą nigdy nie śpią i wiesz gdzie nagrywają wiesz co. Ta, w te noce otwieram notes, w którym zapisałem co mówiły mury. Tu zapisałem co myślę, chodzę, ja mój mikrofon i mój notes. Iść, ciągle iść w stronę końca przez życie kreślone na paradoksach. Ja, moja muzyka, moje miasto, pozdrawiam Warszawa, Polska! [x2]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TEDE: Ja m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: Ja m

Skomentuj tekst

TEDE: Ja m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Moje 5 minut EKIPA
    „Ekipa prezentuje piosenkę "Moje 5 minut". [Refren: Zbyszek Król, Kuba Jurek, Marta Różańska] (Pięć minut, to jest moje pięć minut) (W ręce as, nie chcę więcej stać z tyłu) (Pięć minut, tojest mo”
  • 1DAY IN LA bambi, Oki, francis
    „Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
  • Do końca dni - x Majtis, samunowak FANKA
    „Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
  • Dame Un Grrr - x ‪Kate Linn Fantomel
    „Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
  • Nie życzę ci źle Quebonafide
    „Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • tede buhh zakladam airmaxy wwa na mnie patrzy
  • tede piosenka polsko angielska
  • a ja zapisałem słowa tej piosenki
  • kiedyś stanę na szczycie i powiem kocham życie
  • tede isc ciagle isc w strone

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ja m - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ja m - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.