TEDE - Kamienie tekst piosenki - Teksciory.pl

TEDE: Kamienie

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 72

Tekst piosenki

TEDE: Kamienie

z udziałem Natalii Kukulskiej Między domami rozwieszony dzień Bezpieczny kolor dzisiaj ma Idę ulicą, trochę spieszę się Do zwyczajnie żadnych spraw W półkroku nagle zatrzymuje mnie Myśl, która w serce wbija nóż I jestem martwa, bo rozumiem, że Właśnie pokochałam cię Kiedy ciebie nie ma już Kamienie zamiast oczu mam W ustach kamienie zamiast słów I serce nauczone milczeć Kiedy staje się cud Ja tak nie chcę już Nie widzę tego, co na dłoni jest Jak zrozumieć to mam Dlaczego zawsze, by zobaczyć coś Muszę najpierw stracić to Muszę najpierw poczuć brak Kamienie zamiast oczu mam W ustach kamienie zamiast słów I serce nauczone milczeć Kiedy staje się cud Ja tak nie chcę Kamienie zamiast oczu mam W ustach kamienie zamiast słów I serce nauczone milczeć Kiedy staje się cud Ja tak nie chcę Nie chcę już
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

TEDE: Kamienie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: Kamienie

 

Skomentuj tekst

TEDE: Kamienie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kamienie - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kamienie - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.