TEDE: O tak o

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 192 Tłumaczenia: 0 Wideo: 80

Tekst piosenki

TEDE: O tak o

Jak sprzedałem siebie to sprzedałem drogo Zawsze lepiej sprzedać siebie niż sprzedać kogoś Czuję dumę jak mam nasze logo A ty? szacunek nadal, spoko Wciąż szukam stylu po tylu latach Ziom to w świecie rymów już dekada Od czasów Mystic przed Molesta Rap robię, nie mogę przecież przestać Czas nas zmienił, czas nas oceni Cały czas żyjemy, masz czas to to przemyśl Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą Grunt, że wiemy po co tu żyjemy Świat jest dziwny, życie jest dziwne Nie myślałem nigdy, że będę miał firmę Jedziemy Wielkie Joł, PLN-y I co? rap, dokładnie tak Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak o Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak ziom Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak o Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak ziom Wielkie Joł wciąż jest prosperity Wciąż jest postęp, są mocne bity Tutaj na MOK-u jest ciągle spoko Ziom możesz tylko kiwać głową przy tym Sprawdź Tedego co z tego, że przytył Ten gamoń tak samo pisze zeszyty Między mną, a sobą zwiększam dystans Spoko, wjeżdżam, pełna pizda Cóż to za postać powraca do studia Z rozrywki powtórka, dziwki powkurwiam Weź swoje kartki pochowaj do biurka Dotrzymam słowa, to nie żarty kurwa To jest ten moment gdy się kończy sielanka Chwilę potem włączy się walka To T.D.F. i gniew się sączy Mogę dostać od was okrzyk? szieeeeea! Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak o Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak ziom Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak o Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak ziom Ławka, chłopaki z bloków, osiedle Ławka, chłopaki są tu codziennie To nasza ławka, chłopak to To Wielkie Joł, o tak o Ci co robią w programie siedzą na niej Ci co robią dla mnie siedzą na niej Wielkie Joł reprezentuj dumnie Ta ławka stoi u mnie pod studiem Jak się stuka to głównie tutaj Ziom opowieści z ławki wysłuchaj O nowych plotkach usłyszysz w zwrotkach Jak tylko spotkam tutaj Buhha Tak to jakoś idzie, o tak o Niedługo będziesz widzieć świat po Rap zabrał mi dziesięć lat, fakt I jest dokładnie tak ziom Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak o Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak ziom Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak o Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak ziom Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak o Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak ziom Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak o Tu jest jakoś tak, o tak o Tu jest jakoś tak ziom Dobra, dobra nie zatrzymujemy się Jedziemy dalej, zmieńmy trochę tempo Zmieńmy trochę klimat, Esendee Mylffon Tak trzeba trzymać
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

TEDE: O tak o

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: O tak o

Skomentuj tekst

TEDE: O tak o

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • o tak o nie tekst piosenki
 • Czas nas zmienił, czas nas oceni Grunt, że wiemy po co tu żyjemy
 • czas nas zmienil czas nas oceni
 • O tak o! - TEDE
 • swiat jest dziwny zycie jest dziwne

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki O tak o - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu O tak o - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.