TEDE: Tede, Tede powiedz mi

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 187 Tłumaczenia: 0 Wideo: 75

Tekst piosenki

TEDE: Tede, Tede powiedz mi

ZiOOOm Ref.2x Tede, tede powiedz mi Dlaczego nie było Ciebie dziś Dlaczego nie mogłeś tutaj przyjść Tede, Tede powiedz mi 1.Człowieku co to był za wieczór Mecz-wszyscy na koncert grzeją po meczu Lecz Te De Ef się zbyt dobrze nie czuł Nie poszedł, miał inny powód może Chcesz wiedzieć co się działo z Tedziem? Czemu na tej imprezie Tedzio nie jedzie Otóż Tedzio nie jedzie gdyż... ymmm Bo tu pewne koleżanki przyszły Dobra sytuacja raczej jasna 100 procent szukuje się konfrontacja Czyli lepiej było by tam nie być Bo będzie jedno wesele, cztery pogżeby Dobrze, dobrze Tede to obszer Moze można było to zrobić mądrzej Tede wciąż wie że Kołcz go poprze Dlatego uknuł tą intryge z Kołczem Ref.2x Tede, Tede powiedz mi Dlaczego nie było Ciebie dziś Dlaczego nie mogłeś tutaj przyjść Tede, Tede powiedz mi 2.Tede, Tede, Tede nie bigi, bigi W głowie mam szczegółowy plan intrygi Nie ma Tedzika, Tedzik znika Wielkie Yo , Kołcz wez sie wykarz Wez coś wymyśl, zajmnij sie nimi Potem w klubiwie sie umówimy Potem się pojawie teraz znikne Przyjmniesz kwite najebiemy sie jak zwykle Mission imposible Chyba że umiesz wykorzystac zjarane gible Jak zrobic żeby ich nie spotkać W klubiwie w którym balansujemy cyklem Dzwonie, dobra Kołcz czerwony alarm Dwie już tu sam i chcą bara bara Dwie to para, dwie na raz? >Dasz rade jak sie postaraszRef.2x Tede, tede powiedz mi Dlaczego nie było Ciebie dziś Dlaczego nie mogłeś tutaj przyjść Tede, tede powiedz mi 3. Gadam z jedną, dwie inne mnie tną Czwarta robi podchody jak Wietkon Piąta cały czas się ogląda A szósta swoje usta muska ZiOOOm Kołcz wez je ustaw wez je przestaw Żeby siódma , dziewiąta i ósma tu nie weszła Sześć ogarnąc to i tak wiesz jak To szatańska cyfra, trzeba wybrać Hajnij z gwinta, kręci się impra Schemat, dylemat na temat ta czy inna Ekstremal, ostateczne ustalenia Kołcz co jest? Jest czy jej nie ma? >Nie maZajmnij sie tymi trzema Ja z tymi dwiema, szóstej tez nie ma W sumie to nie szkodzi, wiesz o co chodzi Zamiast słów miała bełkot z tąd pseudo nie ma pozdrawiam, nie bede Was przedstawiał, Znacie sie nawzajem z opowiadań Kwitnełyście co mi pozostaję Bouns przepre mam, szam, dobry bajer Ref. 4x Tede, Tede, Tede powiedz nam Dlaczego jesteś taki cham 4x ZiOOOm
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

TEDE: Tede, Tede powiedz mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: Tede, Tede powiedz mi

Skomentuj tekst

TEDE: Tede, Tede powiedz mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tede tede powiedz mi
 • nikt mi nie powie po co i dlaczego tede
 • słowa piosenki dlaczego tede
 • powiedz mi dlaczego tekst
 • tede powoedz mi dlaczego masz taki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tede, Tede powiedz mi - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tede, Tede powiedz mi - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.