TEDE:
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
TEDE:
Mówisz TDF to mówisz do mnieJa nie daje o sobie zapomniećRaz dwa trzy sprawdzam fonieJadęMasz słyszeć o mnie taką mam zasadęŻaden inny tylko ten jedenRymy wszystkiemu winny jest TedeKrusze jak krede niejasne standardyNowy precedens i etap otwartyMuzycznie bardziej party niż turaBo z tym nie wiem o co chodzi akuratLirycznie struktura tekstów konwencjiOstrego pióra szarej eminencjiMc który tak odpierdalaWie doskonale po co się tu znalazłTo samo wtedy teraz zarazNa razie razem cała sala:Ref. Żeby każdy hiphopowiec mnie znałŻeby małolatki robiły łaaałŻeby każdy kto chciał tą płytę miałPoza wszystkim po to będe grał x2Ty możesz myśleć że jestem artystaWiesz kto ja jestem liryczny terrorystaZ dnia na dzień jestem człowiek fristajlDo którego życie mówi korzystajPrzystań tylko na chwileZbierz siłeWłaśnie tak zrobiłem comebackWłaśnie rozbrajasz moją bombeS.P.O.R.T. - wielki problemWiem że ciągle miałeś nadziejęŻe coś się dziejeŻe szlag trafił flejeRóżne są koleje losuZe mną się nie obszedłW ten sposóbPrawo głosu permanentneOczy mętneSzybkoskrętne palceTo na co dzień pomaga w walceO moje życie walcze Ref. x2Namąciłem he?To dopiero namąceAlbum, jeszcze jeden koncertNiech zna mie każdy hipol w PolsceI każdy kto wydał na to forsęPo amatorce czas na profeskeDlatego ponownie tutaj jestemZ warszafskim deszczem skonektowanyWarszafskim deszczem napędzanyRealizuję osobiste planyTo TDF solo o rany!No pewnie że chce być znanyWśród tych jak jaNiech każdy wie jak Tede graPowiedziałem APamiętasz ''WuWuA''?BNastukafszy nastukałeś siePowiedziałem to czas na C2001 S.P.O.R.T.Ref. x2
Tłumaczenie piosenki
TEDE:
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
TEDE:
Skomentuj tekst
TEDE:
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Klasyk - feat. Wiz Khalifa
Żabson
„Żabson prezentuje utwór "Klasyk" - feat. Wiz Khalifa (premiera 12 grudnia 2025 r.). [Intro: Żabson] Yeah [Refren: Żabson] Mordo, to już klasyk, co weekend nowy klub DJ serwuje basy, to powtar”
-
KTO MA STYL
Modelki, Vlodarski
„Każdy wie kto Kto ma styl, kto ma branie Zobacz jak się ruszam i zrób to jak ja Jestem jak bestia, to tak uzależnia I wiem, że Ty też to wiesz Każdy wie kto Kto ma styl, kto ma branie Zobacz ”
-
Metalowy wzwód
Nocny Kochanek
„Twardy jak stal od urodzenia nie ściągnąłem glanów twardy jak stal więc kurwa znam się na heavy metalu mam serce ze stali jest zimne i czarne jak lód szacunek metali od tego mam wzwód ambi”
-
Złota Noc - feat. Anna Rusowicz, Tomasz Szczepanik
Sidney Polak
„Czekaliśmy przez długi rok na gwiazdę co rozjaśni mrok A z nami czekał cały świat Nadzieja nie dawała spać To złota, złota noc światło niech zgasi mrok Niech zapłoną serca nam Niech pali się ”
-
grudzień
Wiktoria Zwolińska
„nie przeżyliśmy razem zimy w szafie twoje swetry i mróz który gryzie w kark zbyt wcześnie pękło to całe powietrze którym oddychałam tylko ja teraz grudzień jest twój teraz grudzień jest twój ”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
A cyje to konie
- Guzowianki
-
Nothin'
- Guns N' Roses
-
Gdzie nas to zaprowadzi?
- Gruby Mielzky
-
Atlas
- Guns N' Roses
-
PIERWSZY TANIEC
- Faza
-
the one
- no na
-
La aurora - feat. Alicia Keys
- Eros Ramazzotti
-
Big Brother
- Clawfinger
-
Tata zapamiętaj mamy święta
- Piękni i Młodzi Dawid Narożny
-
Bez ciebie
- Sylwia Przybysz
Reklama
Tekst piosenki - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.
Komentarze: 0