Teksasy & Wojtek Cugowski: Skała

Tekst piosenki

Brak wideo

Teksasy & Wojtek Cugowski

Teksty: 3 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Teksasy & Wojtek Cugowski: Skała

Teksasy & Wojtek Cugowski zapowiedzieli płytę "Może cofniesz czas" (premiera 13 kwietnia 2023 r.). Pierwszym singlem będzie utwór "Skała", który pojawi się 24 lutego.
Autor tekstu: Jurek "Szela" Stankiewicz
Data dodania: 2023-02-20
Tekst dodał: klusiu
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Teksasy & Wojtek Cugowski: Skała

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Teksasy & Wojtek Cugowski: Skała

Skomentuj tekst

Teksasy & Wojtek Cugowski: Skała

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Skała - Teksasy & Wojtek Cugowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Skała - Teksasy & Wojtek Cugowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Teksasy & Wojtek Cugowski.