Tesco Value: A toast for the hoast
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Tesco Value: A toast for the hoast
Let's bring a toast for the host now!Penny wack, penny crack penetrate meI do see things no one can seeHitchcock with a big bold cock!This child says I'm lazyBut I don't lick - I'm not that crazyI'm not her little floppy puppy!!!Cadenza I finally made itAnd I will not chic and try to walk straightSequence - you shall all love meBut I guess it's time to start the party!Let's bring a toast for the host now!To eat, to drink, to smoke itTo sleep, to fuck and to do shitUp to the moon in a big balloonI'm getting kinda sleepyYour face is so creepyAnd I'm to drunk to join this SkunkCadenza I finally made itAnd I will not chic and try to walk straightSequence - you shall all love meBut I guess it's time to start the party!And who could knowI would end up as a king in my own showWe will leave you here with a smileIf you'll let us preach just for a whileWhen it's a pleasure to meet youIn our Circus of TruthSo who... do you love the most?Let's bring a toast for the host now!Smack the bitch, eat the rich, let us scream and shout Mind the gap it's a trapLet us do it without stick it inIt's a big big sin!Soon we will be true loversAnd then you will discoverI changed my name- but I'm still the same!Cadenza I finally made it!And I will not chic and try to walk straightSequence - you shall all love meBut I guess it's time to start the party!Let's bring at toast for the host!
Tłumaczenie piosenki
Tesco Value: A toast for the hoast
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Tesco Value: A toast for the hoast
-
Bottany play
- Tesco Value
-
Caesia & Ruben
- Tesco Value
-
Catchy Kathy
- Tesco Value
-
Fischikella
- Tesco Value
-
Krak
- Tesco Value
Skomentuj tekst
Tesco Value: A toast for the hoast
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Sympathy for the Devil
- Visionatica
-
The Apparition Speaks
- Auri
-
Narysuję piekło (prod. SUSH1)
- Seni x Inee
-
Super Masochistic So Sadistic Feministic
- Visionatica
-
Everybody’s Looking At Me
- Eminem
-
Wolfman
- Visionatica
-
Truth in Fiction
- The Offspring
-
Libraries Of Love
- Auri
-
Blakey Ridge
- Auri
-
A Boy Travelling with His Mother
- Auri
Reklama
Tekst piosenki A toast for the hoast - Tesco Value, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu A toast for the hoast - Tesco Value. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tesco Value.
Komentarze: 0