Tesco Value: W sam raz

Tekst piosenki

Brak wideo

Tesco Value

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Tesco Value: W sam raz

jak tak sobie marzęciebie ze mną w siódmym niebiebo nadszedł czas i w sam razspotkało tam wielu z nastak oczywistewybrałem milczeć inaczej zniszczez tą pieśnią zostałem sambo tobie brak słówktórych ja już nie mami mówią mi że twoje sercetak chciałoby rozbawić sięi mówią miże ty chcesz więcejwięc wiesz to i co ty masz uważajw sam razproszę wybaczyć ze brakło siło ciebie walczyći tak już jest ze drogopłaci ten który nic nie wybrał nic nie płacii mówią mi że twoje sercetak chciałoby rozbawić sięi mówią miże ty chcesz więcejwięc wiesz to i co ty masz uważajw sam razi mówią mi że twoje sercetak chciałoby rozbawić sięi mówią miże ty chcesz więcejwięc wiesz to i co ty masz uważajw sam raz
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Tesco Value: W sam raz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Tesco Value: W sam raz

Skomentuj tekst

Tesco Value: W sam raz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W sam raz - Tesco Value, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W sam raz - Tesco Value. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tesco Value.