Therion: Eternal return

Tekst piosenki

Brak wideo

Therion

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Therion: Eternal return

Kronos is drumming And time is running. Enter the Aeon And bring back the past Wheel of fortuna dancing with Shiva Spin to the newborn who live to the last. The world is changing And fall apart End of the kingdom And of the heart The queen of the beauty (male choir: veil of time) Now cold and pale The sun is setting The night prevail. But fear not darkness It's hidden light And you will find it shining with bright. The time is running (male choir: veil of time) The flame will burn When today vanish But all return. Time will come to an end but bring back the start again Queen of time will rise again And bring forth the fortune. Wheel of time will whire around And bring back the past.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Therion: Eternal return

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Therion: Eternal return

Skomentuj tekst

Therion: Eternal return

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • therion the return tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Eternal return - Therion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Eternal return - Therion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Therion.