Therion: The return

Tekst piosenki

Brak wideo

Therion

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Therion: The return

Strike at mother earth No one will survive Kill the human race With radioactive air Egregios disfiguring Drubbing the earth Edacious dynasty's denaturalise Comminutes the nature When come the return Of a clean nature? Without all the weapons Without war and pain Egregios disfiguring Drubbing the earth Edacious dynasty's denaturalise Comminutes the nature Will it ever come? Or must we die In a holocaust Or in a poisoned world Egregios disfiguring Drubbing the earth Edacious dynasty's denaturalise Comminutes the nature Death !!!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Therion: The return

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Therion: The return

Skomentuj tekst

Therion: The return

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • therion the return tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The return - Therion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The return - Therion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Therion.