Tekst piosenki
idziemy przez życie jakby nie miało końca
pozytywny wiatr mnie na dobre tory wtrąca
piszę te piosenki no i mogę tak bez końca
wszystko czego bym nie robił to zawsze do końca
zaglądam w bankomat a tam plik, plik, plik
w necie kozak a na żywo nic nic nic
moi ludzi to jest świętość tak jak bit
wszyscy szanowani to nie żadne mit
dziś łapie za stery chciałbym robić pangę
i kupić tej jednej diamentowa kieckę
żeby odbijała światło w jasnej gwieździe
żebym mógł pokaząć się z nią dziś na mieście
lecimy w klub mała beirz to co dobre
tylko dobry balet a nie jakiś pic na wodę
stoisz na przystanku teraz idę w twoja stronę
krzyczysz tak cudowenie w twoich oczach kotku tone
teraz w nich utonę /2x
to jest tak nieuniknione
dzisiaj damy ogień /2x
zbieram ekipę
lecimy w balet
vanem w kiermanach perfumy dla niej
Cocoshanel czemu ona myśli ze ja jestem draniem
ja mam wyjebane w ludzi
świetnie się bawię
zbieram ekipę
lecimy w balet
vanem w kiermanach perfumy dla niej
Cocoshanel czemu ona myśli ze ja jestem draniem
ja mam wyjebane w ludzi
świetnie się bawię
potrzebuje czegoś więcej niż głupi melanż
powiedz czego potrzebujesz , powiem cii
lecę po swoje i staram dążyć się do celów
w dupię am stan konta i grubość waszych portfeli
gdybym wpisać miał idiotów, wypisałbym wielu
najchętniej tu wszystkich kur* wyślę do Edenu
wyśle was na liie, teraz już nie kminie
kto jest dobry a kto robi tylko dobrą minę
ja mam swą rodzinę i na każdej bitwie
moi bracia mogą szybko zrobić tobie krzywdę
teraz rozpoczynam tą gonitwę po nowe życie
lecę sobie i dzisiaj damy ogień
zbieram ekipę
lecimy w balet
vanem w kiermanach perfumy dla niej
Cocoshanel czemu ona myśli ze ja jestem draniem
ja mam wyjebane w ludzi
świetnie się bawię
zbieram ekipę
lecimy w balet
vanem w kiermanach perfumy dla niej
Cocoshanel czemu ona myśli ze ja jestem draniem
ja mam wyjebane w ludzi
świetnie się bawię

![Błoto + Ion D "Atmosfera": Improwizacją przeciwko kapitalizmowi [RECENZJA]](https://i.iplsc.com/000MN8D7DCNAFCF6-C492.webp)




![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)