Top One: Jeste

Tekst piosenki

Brak wideo

Top One

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Top One: Jeste

Ponad czasu strumień wzleć I powiedz nam, co nas czeka Odnajdź miłość, której już Nie zniszczy nigdy nikt Rozwiej chmury niczym wiatr I popatrz na wszystko z boku Ludziom szczęścia zerwij garść Niech radość kwitnie w nas Między ogień, a nas wejdź I każdy dzień miej na oku Poprzez tęcze pozwól przejść Na skrytych marzeń brzeg Dodaj skrzydeł, tam gdzie lęk Niech znikną nasze kłopoty I nadziei nalej mi Niech radość kwitnie w nas REF. O, o, o, o, o! Melodio w naszych sercach graj O, o, o, o, o! Jesteś zawsze tam, gdzie jestem ja O, o, o, o, o! Zabawy czujesz słodki smak O, o, o, o, o! Przyjaciółką bądź muzyko ma Kiedy nie wiem, co mi jest I gubię się, nie wiem, czemu Moja gwiazdo ty już wiesz Co potrzebne mi jest W niebo spojrzę czasem gdzieś I szukam cię swoim wzrokiem Wiem, że jesteś obok mnie I za to kocham cię
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Top One: Jeste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Top One: Jeste

Skomentuj tekst

Top One: Jeste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeste - Top One, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeste - Top One. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Top One.