Top One: Kiedy

Tekst piosenki

Brak wideo

Top One

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Top One: Kiedy

Kiedyś - kiedy któż to wie Może tylko dzień A może jeszcze wieki całe Ludziom zniknie z oczu lęk Z zimnych twarzy strach Zawiść będzie umierała Już nieraz idąc ciemną nocą Słyszałeś - ktoś za tobą szedł Modliłeś się by sobie poszedł A serce biło ci jak młot Tak jak młot Uwierzyłeś nagle sile woli Lęk? Co tam lęk Przecież tak już żyć nie można REF. Kiedyś wiem, przyjdzie dzień Wiele dni, wszystkie dni Każdy z nas jeszcze raz Będzie żył, będzie żył Będzie żył Ile? Ile jeszcze lat Ile razem strat Ile szarych dni zostało Oczom kiedyś wróci blask Godność, która w nas Która będzie wieki trwała Już nieraz idąc ciemną nocą Widziałeś na swej drodze krew Modliłeś się by sobie pomóc A serce biło ci jak młot Tak jak młot Uwierzyłeś nagle sile woli Lęk? Co tam lęk Przecież tak już żyć nie można REF. Kiedyś, wiem...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Top One: Kiedy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Top One: Kiedy

Skomentuj tekst

Top One: Kiedy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • top one anioł tekst piosenki
 • kiedy kiedy przyjdzie dzień top one
 • top one przyjdzie dzien

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy - Top One, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy - Top One. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Top One.