Top One: Kiedy

Tekst piosenki

Brak wideo

Top One

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Top One: Kiedy

Kiedyś - kiedy któż to wie Może tylko dzień A może jeszcze wieki całe Ludziom zniknie z oczu lęk Z zimnych twarzy strach Zawiść będzie umierała Już nieraz idąc ciemną nocą Słyszałeś - ktoś za tobą szedł Modliłeś się by sobie poszedł A serce biło ci jak młot Tak jak młot Uwierzyłeś nagle sile woli Lęk? Co tam lęk Przecież tak już żyć nie można REF. Kiedyś wiem, przyjdzie dzień Wiele dni, wszystkie dni Każdy z nas jeszcze raz Będzie żył, będzie żył Będzie żył Ile? Ile jeszcze lat Ile razem strat Ile szarych dni zostało Oczom kiedyś wróci blask Godność, która w nas Która będzie wieki trwała Już nieraz idąc ciemną nocą Widziałeś na swej drodze krew Modliłeś się by sobie pomóc A serce biło ci jak młot Tak jak młot Uwierzyłeś nagle sile woli Lęk? Co tam lęk Przecież tak już żyć nie można REF. Kiedyś, wiem...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Top One: Kiedy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Top One: Kiedy

Skomentuj tekst

Top One: Kiedy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • top one anioł tekst piosenki
 • kiedy kiedy przyjdzie dzień top one
 • top one przyjdzie dzien

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy - Top One, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy - Top One. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Top One.