Toples: Wierzy

Tekst piosenki

Brak wideo

Toples

Teksty: 127 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Toples: Wierzy

1. Nie ubłagany czas, biegnie do przodu pogania nas, mija bez Ciebie kolejny dzień, w nasze wspólne zdjęcie wpatruję się, wciąż nadzieję mam, myślę, że nie będę długo sam, wreszcie domnie wrócisz wtedy ja, to co będziesz chciała będę mógł dać. Czy słyszysz... ?
ReF: Wierzyć chcę, że będziesz znów ze mną dzień i noc a wiem to napewno Ty i ja tak gwiazdy nam wróżą już bliski miłości czas czy słyszysz... ? cisza trwa w oddali coś słychać to amor gra melodie na smykach Ty i ja tak gwiazdy nam wróżą miłości czas nic nie rozdzieli nas
2. Może minie rok może tylko doba albo dwie w Twoje oczy spojrzeć będę mógł me marzenie wkońcu spełni się wiem że gdzieś tam jest ta magiczna siła naszych serc złączy nas na zasze wtedy ja, to co będziesz chciała będę mógł dać. Czy słyszysz... ?
ReF: Wierzyć chcę, że będziesz znów ze mną dzień i noc a wiem to napewno Ty i ja tak gwiazdy nam wróżą już bliski miłości czas czy słyszysz... ? cisza trwa w oddali coś słychać to amor gra melodie na smykach Ty i ja tak gwiazdy nam wróżą miłości czas nic nie rozdzieli nas /x2
Wierzyć chcę... dzień i noc... Ty i ja... cisza trwa...
to amor gra... Ty i ja...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Toples: Wierzy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Toples: Wierzy

Skomentuj tekst

Toples: Wierzy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wierzy - Toples, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wierzy - Toples. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Toples.