TSA: Blues dla Kaczora

Tekst piosenki

Brak wideo

TSA

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

TSA: Blues dla Kaczora

Słuchajcie kochani nie wszyscy może pamiętają tamte czasy, a szkoda, kiedy ja w Bochni, straszna to była dziura, na takim małym pierdzącym radyjku słuchałem Kaczora. I nagle czacha mi się otworzyła, że nie tylko polki, czastuszki ale jeszcze rokendroll, rock'n'roll jak to mówił Kaczor. I puszczał nasz kochany Kaczor Led Zeppelin, Rolling Stonsów, Beatlesów, Jimmy Hendrixa. Nikt nie wiedział co to jest. I musiał tłumaczyć wszystkim dlaczego ten czarny, leworęki facet rzeźbi takie dźwięki i czemu to musi być takie skomplikowane. A jak już powiedział, że Hendrix podpala gitarę wpierw kopulując z nią i gra na niej zębami to cenzura zdjęła Hendrixa. No bo kto widział za takiego Gomółki żeby ktoś gryzł gitarę, kopulował ją i podpalał. Podpalał to i owszem, i to na dużym stosie bo to tylko zaraza i diabelski wynalazek proszę państwa. Były takie pomysły w średniowieczu, w Hiszpanii palili na stosie gitary. Lecz nie udało się, wszyscy dowiedzieli już się o tym, że jest taki facet jak Jimmy Hendrix, jak Robert Plant, Mick Jagger, James Brown, Bitelsi. Morał jest taki, że Kaczor i nie tylko, przepraszam, że wszystkich nie wymienię bo wiem, że było pełno ludzi takich jak On. Ale On się odważył i niestety nie dał się wyprzeć. O parę lat wcześniej usłyszeliśmy rokendrolla, rock'n'rolla - tak jak mawiał Kaczor w polskim radio, bo do tej pory było tylko Radio Luxemburg i takie pocztówki dźwiękowe gdzie obok Laskowskiego można było zobaczyć taką dziwną kartkę z napisem THE BEATLES, The Rolling Stones. A ja lubię Piekarczyka [A.Nowak] A ja lubię Nowaka [M.P.] Nie wiecie nawet jak ja go lubię [A.Nowak] A ja was wszystkich lubię [M.P.] Nie wiem co mam dać, nie wiem co mam brać. Stoi, stoi Piekarczyk tutaj, tu! [A.Nowak] Lubię jak on śpiewa takie teksty [M.P.] ... i słuchajcie, kończąc tekst do radio, naprawdę Kaczor nauczył nas słuchać rock'n'rolla, rokendrolllla. Kaczor dziękujemy i niech nam żyje Trójka pomimo pożeraczy plastiku niech trwaaa... Kochamy Trójkę yeaaaah... Dziękujemy, cześć, zapraszamy na jakieś koncerty. Dzięki, cześć, wspaniali byliście...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TSA: Blues dla Kaczora

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TSA: Blues dla Kaczora

Skomentuj tekst

TSA: Blues dla Kaczora

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tsa blues
 • blues dla kaczora

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Blues dla Kaczora - TSA, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Blues dla Kaczora - TSA. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TSA.