TSA: Sp

Tekst piosenki

Brak wideo

TSA

Teksty: 74 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

TSA: Sp

Usiądź, porozmawiać z tobą chcę, Bo od wielu dni i lat pytań które bolą nazbierało się A odpowiedzi nie dał nikt. Każda taka pusta noc wciąż samotnością kaleczy sny. A nowy, przecież jasny świt, co wybawieniem zawsze był przynosi tylko ból. Ref. Powiedz czemu łatwo tak potrafimy ranić a o wiele trudniej jest po prostu wybaczać. Życie, czy to musi być jak gra, w której nie wygrywa prawie nikt. Kochać każdy przecież może ale kto przed miłością nie ucieka dziś. Już każdy kłamie, nawet w snach, w marzeniach oszukuje. W świecie gdzie nawet prawdy cień rani lub zabija kłamstwo potrzebne nam jak chleb. Ref. Powiedz mi dlaczego tak potrafimy zdradzać a dlaczego trudno jest po prostu pokochać. Już każdy kłamie, nawet w snach, w marzeniach oszukuje się. W świecie gdzie nawet, nawet prawdy cień rani lub zabija, kłamstwo potrzebne nam jak codzienny chleb, jak codzienny chleb. Powiedz czemu łatwo tak potrafimy ranić a o wiele trudniej jest po prostu wybaczać. Powiedz mi dlaczego tak potrafimy zdradzać a dlaczego trudno tak po prostu pokochać.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TSA: Sp

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TSA: Sp

Skomentuj tekst

TSA: Sp

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sp - TSA, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sp - TSA. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TSA.