UB40: I've been missing you
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
UB40: I've been missing you
It's not because I've just been caught It's not as if I planned this I didn't give a single though tOne big misunderstanding I see how things look from your side I see how you're hurting The reason that I didn't hide One big misunderstanding So I blew it again just like I always do It's too late for sorry, this much is true I did what I did Just to make my way through One more day far away from you And I've been missing you It's not the first won't be the last time I've been caught red-handed To tell the truth I cannot lie One big misunderstanding I haven't got an alibi And I can't stop them talking Cross my heart and hope to die One big misunderstanding So I blew it again just like I always do For the things that I did I'm saying sorry to you But I did what I did and I paid my dues I've been missing you It's not the first won't be the last time I've been caught red-handed To tell the truth I cannot lie One big misunderstanding I haven't got an alibi And I can't stop them talking I cross my heart and hope to die One big misunderstanding So I blew it again just like I always do For the things that I did I'm saying sorry to you But I did what I did and I paid my dues I've been missing you
Tłumaczenie piosenki
UB40: I've been missing you
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
UB40: I've been missing you
-
If it happens again
- UB40
-
It's a long long way
- UB40
-
It's my delight
- UB40
-
It's time
- UB40
-
Johnny too bad
- UB40
Skomentuj tekst
UB40: I've been missing you
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Klasyk - feat. Wiz Khalifa
Żabson
„Żabson prezentuje utwór "Klasyk" - feat. Wiz Khalifa (premiera 12 grudnia 2025 r.). [Intro: Żabson] Yeah [Refren: Żabson] Mordo, to już klasyk, co weekend nowy klub DJ serwuje basy, to powtar”
-
KTO MA STYL
Modelki, Vlodarski
„Każdy wie kto Kto ma styl, kto ma branie Zobacz jak się ruszam i zrób to jak ja Jestem jak bestia, to tak uzależnia I wiem, że Ty też to wiesz Każdy wie kto Kto ma styl, kto ma branie Zobacz ”
-
Metalowy wzwód
Nocny Kochanek
„Twardy jak stal od urodzenia nie ściągnąłem glanów twardy jak stal więc kurwa znam się na heavy metalu mam serce ze stali jest zimne i czarne jak lód szacunek metali od tego mam wzwód ambi”
-
Złota Noc - feat. Anna Rusowicz, Tomasz Szczepanik
Sidney Polak
„Czekaliśmy przez długi rok na gwiazdę co rozjaśni mrok A z nami czekał cały świat Nadzieja nie dawała spać To złota, złota noc światło niech zgasi mrok Niech zapłoną serca nam Niech pali się ”
-
grudzień
Wiktoria Zwolińska
„nie przeżyliśmy razem zimy w szafie twoje swetry i mróz który gryzie w kark zbyt wcześnie pękło to całe powietrze którym oddychałam tylko ja teraz grudzień jest twój teraz grudzień jest twój ”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- alibi missing you●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Zgodnie z planem | Piosenka do filmu Skrzat. Nowy początek
- Wiktor Waligóra
-
Garbage
- TWENTY ONE PILOTS
-
KSYWA TO MES
- Ten Typ Mes
-
Dzieciaki w innych najkach (prod. Emdot) - ft. Sokół, IzabelKa
- Bonson
-
Odyseja
- Blacksheines
-
CENA BYCIA W GRZE
- Blondiee
-
Falling in Love
- Matteo Bocelli
-
CHARLIE
- Tom MacDonald
-
Making Love to Morgan Wallen
- Limp Bizkit
-
JESZCZE RAZ - x Kaptur
- Kinny Zimmer
Reklama
Tekst piosenki I've been missing you - UB40, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I've been missing you - UB40. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - UB40.
Komentarze: 0