Universe: Jeste

Tekst piosenki

Brak wideo

Universe

Teksty: 129 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Universe: Jeste

Ty wieszŻe konam bez Ciebie,Jakbym stracił wzrok,Co noc mi się śnisz Ty, tylko Ty.Ty wiesz,Kochaliśmy siebie,Wszystkie noce i dni, jak nikt. Ty wiesz Jak mało mi trzeba, Żebym zrobił coś, Co zgubi i mnie i Ciebie, zrobię to Ty wiesz! Uchylę Ci nieba Przecież wszystko co mam - to Ty Ref. Gdziekolwiek jesteś wiesz na Pewno- Kiedyś porwię Cię, I nie znajdzie nas już nikt. Ty przecież jesteś tylko jedna, Jak tu dzielić się? Zresztą miałaś za mnie wyjść!Ty wiesz,Że wszystko Ci oddam,Za ostatni groszNakupię Ci róż, bzu, czego tylko Chcesz!Byś pewną być mogła,Że ten mały mój świat - to myRef. Gdziekolwiek jesteś...Ty wiesz,Nie muszę nic mówić, Może spadniesz z gwiazd,Bo nie mam już sił, przyjdź,Przecież dobrze wiesz!Rozłąka mnie zgubi,Czekam nocą i dniem, i nic.Całą noc i dzień,Więc przyjdź!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Universe: Jeste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Universe: Jeste

Skomentuj tekst

Universe: Jeste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeste - Universe, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeste - Universe. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Universe.