Universe: Jeste

Tekst piosenki

Brak wideo

Universe

Teksty: 129 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Universe: Jeste

Ty wieszŻe konam bez Ciebie,Jakbym stracił wzrok,Co noc mi się śnisz Ty, tylko Ty.Ty wiesz,Kochaliśmy siebie,Wszystkie noce i dni, jak nikt. Ty wiesz Jak mało mi trzeba, Żebym zrobił coś, Co zgubi i mnie i Ciebie, zrobię to Ty wiesz! Uchylę Ci nieba Przecież wszystko co mam - to Ty Ref. Gdziekolwiek jesteś wiesz na Pewno- Kiedyś porwię Cię, I nie znajdzie nas już nikt. Ty przecież jesteś tylko jedna, Jak tu dzielić się? Zresztą miałaś za mnie wyjść!Ty wiesz,Że wszystko Ci oddam,Za ostatni groszNakupię Ci róż, bzu, czego tylko Chcesz!Byś pewną być mogła,Że ten mały mój świat - to myRef. Gdziekolwiek jesteś...Ty wiesz,Nie muszę nic mówić, Może spadniesz z gwiazd,Bo nie mam już sił, przyjdź,Przecież dobrze wiesz!Rozłąka mnie zgubi,Czekam nocą i dniem, i nic.Całą noc i dzień,Więc przyjdź!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Universe: Jeste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Universe: Jeste

Skomentuj tekst

Universe: Jeste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeste - Universe, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeste - Universe. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Universe.