Urszula: Progress

Tekst piosenki

Brak wideo

Urszula

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Urszula: Progress

Dawno zapomniany sen Słodko śpiąca słodycz wciąga mnie Płynę i unoszę się w niebywały świat Zahipnotyzował mocno mnie Ten rozkoszny, nieskończony sen Siany z zamków w niebie, pełne słodkich róż Refren1: Dobrze niech tak będzie (Niech tak będzie) Do końca świata i o jeden dzień jeszcze dłużej Niech tak sennie mi będzie (Niech tak będzie) Jak najdłużej sen magiczny ma róży smak Lubię więc budzić się, czując ten słodki senny smak Siedzę w niebie, jak kosmiczny duch Bo gdybym mogła zawsze zostać tu Gdzie się rodzi słońca blask, zapach słodkich róż Tak wielu rzeczy nie widziałam nigdy, nie... A to co mam jest wszystkim czego chcę W moim cieniu tańczy wiatr i uśmiecha się Powtórzyć refren ... i uśmiecha się Refren2: Dobrze niech tak będzie (Niech tak będzie) Do końca świata i o jeden dzień jeszcze dłużej Niech tak sennie mi będzie (Niech tak będzie) Jak najdłużej sen magiczny ma róży smak, senny smak Refren3: Dobrze niech tak będzie (Niech tak będzie) Do końca świata i o jeden dzień jeszcze dłużej Niech tak sennie mi będzie (Niech tak będzie) Jak najdłużej sen magiczny ma róży smak Lubię więc budzić się, czując ten słodki nieba smak
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Urszula: Progress

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Urszula: Progress

Skomentuj tekst

Urszula: Progress

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Progress - Urszula, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Progress - Urszula. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Urszula.