Urszula: Totalna hipnoza
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Urszula: Totalna hipnoza
Sto druga frustracja osiemsetny stresznowu alienacja samotnyś jak piesnajłatwiejszy unik najłatwiejszy lottak skuteczny wynik minimalny kosztsam się obsadziłeś sam na scenie graszjakże się sprawdziłeś w roli życia ach!Mylisz się niestety plakat zdziwi ciępłonące litery w roli głównej śmierćtotalna hipnoza totalny transbłękitna narkoza patent na rajtotalna hipnoza kosmiczny transza dozą wciąż doza klatka bez kratna wietrze pochodnie w pełnym blasku dnianiewidoczny płomień lecz powietrze drgagłosy naszych syren opuściły nasczłowiek z tamburynem właśnie daje znakbiali aniołowie poprowadzą ciępoprzez czarny tunel poprzez wielki lękza barierą światła elektryczna nocjuż zapałka zgasła kolysanka stop
Tłumaczenie piosenki
Urszula: Totalna hipnoza
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Urszula: Totalna hipnoza
-
Udar
- Urszula
-
Uwierz to nie ja
- Urszula
-
Wi
- Urszula
-
Wielki odlot
- Urszula
-
Woodstock 94
- Urszula
Skomentuj tekst
Urszula: Totalna hipnoza
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Santa Cruz (Modelki, Qry, Wersow, Świeży, Mortal, Vłodarski)
EKIPA
„(Qry) Ej, mam luz na bani, parę koła w banku Parę wydamy i zawijamy Jak mam to przeżyć to tylko z wami Ej jutro mnie tu nie zobaczysz Pozdro Polsko zawijamy Ej jutro mnie tu nie zobaczysz Wrzuc”
-
1DAY IN LA
bambi, Oki, francis
„Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
-
Do końca dni - x Majtis, samunowak
FANKA
„Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
-
Dame Un Grrr - x Kate Linn
Fantomel
„Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
-
Nie życzę ci źle
Quebonafide
„Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- totalna hipnoza tekst●
- totalna hipnoza piosenka Urszuli●
- urszula totalna hipnoza●
- totalna hipnoza totalny w piosence Urszuli●
- totalna hipnoza●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Rusz tym - feat. Josef Bratan
- Fagata
-
Materac x Alberto (prod. Opiat)
- Kabe
-
REQUIEM
- Phero (Chris Cugowski)
-
Ćma
- Dawid Tyszkowski
-
Ja już nie czekam
- Mejk
-
LA REINA (REMIX) - feat. Maria Becerra, Villano Antillano
- Lola Indigo
-
Zwierciadło
- Zuta
-
Happy End
- Phero (Chris Cugowski)
-
NOCNE TRIPY 3 - x Mundur x Wojtula
- Szumek
-
Treasure and Gold - ft. YG Marley
- Busta Rhymes
Reklama
Tekst piosenki Totalna hipnoza - Urszula, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Totalna hipnoza - Urszula. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Urszula.
Komentarze: 0