Urszula: Wi
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Urszula: Wi
Bądź ze mną, tak mi ciężkowiem znów zawiodłam cięczasem tracę wiarę w wszystkogdy zwątpisz we mnie, kim stanę siębądź zemną gdy jest mi ciężkojesteś wszystkim czego chceczęsto mówię: taka już jestempotykam się o każdy dzieńco będzie jeśli kiedyś zginęi już nigdy nie znajdziesz mnietak chcę być z tobą teraz, tak tak bardzo chcęzostań ze mną, nadchodzi nockolejna nasza noc...to więcej niż nicna ciepło twoich rąk...to więcej niż nictwój uśmiech i twój głos...to więcej niż nicrzadko zdarza się taka miłość jak ta...moc unosi nas w górę wysoko i nie boje sięniebo pełne miłości jestkolejna noc jak ta...to więcej niż nicrozpala ogień w nas...to więcej niż nicunosi aż do gwiazd...to więcej niż nicromantycznie tak...ja ciebie kocham, pragnę, chcę gdy budzę się...to więcej niż nicotwieram oczy swe...to więcej niż nicna zawsze kocham cię...to więcej niż nicrzadko zdarza się taka miłość jak ta...
Tłumaczenie piosenki
Urszula: Wi
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Urszula: Wi
-
Wielki odlot
- Urszula
-
Woodstock 94
- Urszula
-
Wo
- Urszula
-
Za Twoje zdrowie ma
- Urszula
-
Zaratustra
- Urszula
Skomentuj tekst
Urszula: Wi
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Moje 5 minut
EKIPA
„Ekipa prezentuje piosenkę "Moje 5 minut". [Refren: Zbyszek Król, Kuba Jurek, Marta Różańska] (Pięć minut, to jest moje pięć minut) (W ręce as, nie chcę więcej stać z tyłu) (Pięć minut, tojest mo”
-
1DAY IN LA
bambi, Oki, francis
„Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
-
Do końca dni - x Majtis, samunowak
FANKA
„Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
-
Dame Un Grrr - x Kate Linn
Fantomel
„Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
-
Nie życzę ci źle
Quebonafide
„Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- piosenka. mija wi●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Majorka
- Pudzian Band
-
YouTuberki vs Hejterzy ft. Red Lipstick Monster, Mówiąc Inaczej, Lisie Piekło
- Szparagi
-
MAM DOŚĆ
- Patrycja Mołczanow
-
Loco
- Patrycja Mołczanow
-
How to Love
- Tokio Hotel
-
Zombie
- PALION
-
Nocy sobotniej
- Lola
-
Pół na pół
- Mrozu
-
La li lej
- Klaudia Zielińska
-
No Time To Talk
- Jonas Brothers
Reklama
Tekst piosenki Wi - Urszula, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wi - Urszula. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Urszula.
Komentarze: 0