Vader: The Wrath

Tekst piosenki

Vader

Teksty: 139 Tłumaczenia: 2 Wideo: 101
Profil artysty

Tekst piosenki

Vader: The Wrath

Temple of hate a place accursed by the Gods
the walls all in blood of tormented to death
putrid face of Demon gutting sacrifice in light of full moon
come in! eternal flame will brand your soul

Demon's eye in bloodred sky
you will suffer, you have to die
prophecy of certain death
no escape - you're a victim of the unholy wrath

Screams from depths of mind
cry of mutilated souls
tyrant drops from scratched wounds of God

Virus of hatred invades the brains of tyrants
throwing into fire they create the endless violence
priests of war, creatures of the crime
merciless dictators, the lords of human fright

Bloody judgement
endless judgement
slowly agony will be your atonement
living in fear - dying in pain
no escape - you are the sacrifice
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Vader: The Wrath

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Vader: The Wrath

Skomentuj tekst

Vader: The Wrath

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Skoki w Bok Julia Wieniawa
    „Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok hop - skoki w bok Mówię sobie „stop”, ale nie potrafię. Daje sobie noc – kończę znów nad ranem. Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok Ho”
  • Zabiorę Cię Tam ft. Vito Bambino Fukaj
    „Chcesz, zabiorę cię tam Gdzie sny przychodzą za dnia Weź co mogę ci dać Piękno się zbiera po dach Ona Piękna, (whoop) Ona Mmmm, ona Uuuu, jej strój w szwach pęka Ona musi być z piekła (whoop)”
  • Pokolorowana ft. Szpaku, Mata Deemz
    „Pokolorowana wódka w plastikowych kubkach, tak leci, leci mój life, ya Nawet jak zostanę sam, to byłem sobą cały czas, nie pokona mnie ten świat Pokolorowana wódka w plastikowych kubkach, tak leci, ”
  • Friend7 FRIENDZ
    „friendz, friendz friendz friendz friendz friendz friendz friendz miałam być na chwilę, a zostałam tu na stałe Nasza drużyna to nie fikcja, ma mocny fundament robię tu za ojca, a ja robię im za ma”
  • Ten świat należy do nas - Łobuzy, Skolim, Z.Martyniuk, M.Miller, M.Narożna,Topky,Defis,MIG,Sławomir Roztańczona Reprezentacja
    „Ten świat należy do nas! Ten świat należy do nas! Mocna kawa i wrzucam trzeci bieg Jasna sprawa, to będzie dobry dzień Wykładasz karty na stół, widzimy się wieczorem Miasto chyba po mojej stron”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The Wrath - Vader, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The Wrath - Vader. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Vader.