100 Pets: Sugarbabes-Denial
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
100 Pets: Sugarbabes-Denial
Somewhere in the back of my mindSecretly I know you will findWay amongst the blushing and glowTeach me all the things I don't showMystery's a beautiful thingWhat a gift a woman can bringNever let it out just like thatLet him slowly figure it outHow I can flower bloomJust over a day?And at nightYou've got to let the world changeI didn't want to fall in love with youI didn't want to know the things I knewIt wasn't until I look into the mirrorDenialYou were like a power of natureTelephatic beautiful creatureUnderstanding all my weakness[?][?] just meYou were never supposed to be[?]It took so long to finally seeHow I can flower bloomJust over a day?And at nightYou've got to let the world changeI didn't want to fall in love with youI didn't want to know the things I knewIt wasn't until I look into the mirrorDenialI didn't want to fall in love with youI didn't want to know the things I knewIt wasn't until I look into the mirrorDenialI see the way the pain goes like open minds for usNo complicated barriers to hold us backI didn't want to fall in love with youI didn't want to know the things I knewIt wasn't until I look into the mirrorDenialI didn't want to fall in love with youI didn't want to know the things I knewIt wasn't until I look into the mirrorDenial
Tłumaczenie piosenki
100 Pets: Sugarbabes-Denial
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
100 Pets: Sugarbabes-Denial
-
Three friends
- 100 Pets
-
To see you
- 100 Pets
-
Wealth of pride
- 100 Pets
-
Moutain cheer
- 100 Pets
-
Blind to the guides
- 100 Pets
Skomentuj tekst
100 Pets: Sugarbabes-Denial
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Miasto - ft. TPS, prod. Jordan Beats
- WRZECION
-
W brzuchu motyle
- KRISO
-
Pierwszy taniec - feat. Roxaok
- Spontan
-
A propos
- Boys
-
Pamiętasz była jesień - feat. Sława Przybylska
- Dominika Dobrosielska
-
Nas nie dogonią (Rudy)
- EXTAZY
-
MOOD
- Opał x Gibbs
-
Będę się bawić
- Top Girls
-
Magdaleno
- JACEK GWIAZDA
-
Smutna historia
- Edyta Jończyk
Reklama
Tekst piosenki Sugarbabes-Denial - 100 Pets, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sugarbabes-Denial - 100 Pets. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - 100 Pets.
Komentarze: 0