2+1: Romanse za grosz

Tekst piosenki

Brak wideo

2+1

Teksty: 18 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

2+1: Romanse za grosz

I znów ta sama pocztówkowa gra, Choć cię nie bawią wcale melodia i śpiew, Refreny i tekst, od nowa ją nastawiasz Jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz. Spod igły drze się fałszywy głos, O twoje serce dudni kulawy bas I dobrze wiesz, co czeka cię od świata, Dobrze znasz, dobrze znasz, dobrze znasz ... Romanse za grosz, żadnych wielkich nadziei na miłość. Romanse za grosz, wielki uczucia na niby. Romanse za grosz, tanie romanse na siłę. Romanse na złość sobie samemu, innym. I wciąż pamiętasz ten jeden film W niemłodych już kolorach, przez seans lub dwa Ktoś kochał cię w nim tuż przed napisem KONIEC, Potem znasz, dobrze znasz, dobrze znasz ... Romanse za grosz, żadnych wielkich nadziei na miłość. Romanse za grosz, wielki uczucia na niby. Romanse za grosz, tanie romanse na siłę. Romanse na złość sobie samemu, innym.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

2+1: Romanse za grosz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

2+1: Romanse za grosz

Skomentuj tekst

2+1: Romanse za grosz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • 2+1 Romanse za grosz
 • 2+1 tuż przed napisem koniec
 • romanse za grosz tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Romanse za grosz - 2+1, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Romanse za grosz - 2+1. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - 2+1.