2+1: W ringo ze mn

Tekst piosenki

Brak wideo

2+1

Teksty: 18 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

2+1: W ringo ze mn

Odkąd, odkąd raz weszła w modę owa gra Słodko do siebie się uśmiechamy ty i ja z wodą, z wodą źródlaną niby potok mkną Młode lata wpisane w małe kółko to, Co frunie, frunie z rąk do rąk i wspólny śmiech rozbrzmiewa w krąg W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną To niegłupia gra Uwierz, uwierz tej piosence Co trochę życie zna W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną W ringo ze mną graj Szczęście sfrunie z nim w twe ręce A ty mu szansę daj! Nieraz smutno milczymy wiele lat i zim Nieraz siebie ranimy ciężko słowem złym Gdzieżeś słowo serdeczne, gdzie, na której z gwiazd? Wracaj, wracaj na wieczne czasy między nas Serdeczne słowo zostań tu Ja z ludźmi i z tobą ile tchu W ringo grać będę, w ringo grać będę To niegłupia gra Szczęście sfrunie na mą grzędę Piosenka rację ma W ringo graj ze mną, graj jak najwięcej W ringo ze mną graj Szczęście sfrunie z nim w twe ręce A ty mu szansę daj! W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną To niegłupia gra Uwierz, uwierz tej piosence Co trochę życie zna W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną Szczęściu szansę daj Ono sfrunie z nim w twe ręce Więc w ringo graj, w ringo graj, w ringo ze mną graj!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

2+1: W ringo ze mn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

2+1: W ringo ze mn

Skomentuj tekst

2+1: W ringo ze mn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W ringo ze mn - 2+1, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W ringo ze mn - 2+1. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - 2+1.