2+1: W ringo ze mn

Tekst piosenki

Brak wideo

2+1

Teksty: 18 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

2+1: W ringo ze mn

Odkąd, odkąd raz weszła w modę owa gra Słodko do siebie się uśmiechamy ty i ja z wodą, z wodą źródlaną niby potok mkną Młode lata wpisane w małe kółko to, Co frunie, frunie z rąk do rąk i wspólny śmiech rozbrzmiewa w krąg W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną To niegłupia gra Uwierz, uwierz tej piosence Co trochę życie zna W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną W ringo ze mną graj Szczęście sfrunie z nim w twe ręce A ty mu szansę daj! Nieraz smutno milczymy wiele lat i zim Nieraz siebie ranimy ciężko słowem złym Gdzieżeś słowo serdeczne, gdzie, na której z gwiazd? Wracaj, wracaj na wieczne czasy między nas Serdeczne słowo zostań tu Ja z ludźmi i z tobą ile tchu W ringo grać będę, w ringo grać będę To niegłupia gra Szczęście sfrunie na mą grzędę Piosenka rację ma W ringo graj ze mną, graj jak najwięcej W ringo ze mną graj Szczęście sfrunie z nim w twe ręce A ty mu szansę daj! W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną To niegłupia gra Uwierz, uwierz tej piosence Co trochę życie zna W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną Szczęściu szansę daj Ono sfrunie z nim w twe ręce Więc w ringo graj, w ringo graj, w ringo ze mną graj!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

2+1: W ringo ze mn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

2+1: W ringo ze mn

Skomentuj tekst

2+1: W ringo ze mn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W ringo ze mn - 2+1, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W ringo ze mn - 2+1. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - 2+1.