2+1: W ringo ze mn

Tekst piosenki

Brak wideo

2+1

Teksty: 18 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

2+1: W ringo ze mn

Odkąd, odkąd raz weszła w modę owa gra Słodko do siebie się uśmiechamy ty i ja z wodą, z wodą źródlaną niby potok mkną Młode lata wpisane w małe kółko to, Co frunie, frunie z rąk do rąk i wspólny śmiech rozbrzmiewa w krąg W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną To niegłupia gra Uwierz, uwierz tej piosence Co trochę życie zna W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną W ringo ze mną graj Szczęście sfrunie z nim w twe ręce A ty mu szansę daj! Nieraz smutno milczymy wiele lat i zim Nieraz siebie ranimy ciężko słowem złym Gdzieżeś słowo serdeczne, gdzie, na której z gwiazd? Wracaj, wracaj na wieczne czasy między nas Serdeczne słowo zostań tu Ja z ludźmi i z tobą ile tchu W ringo grać będę, w ringo grać będę To niegłupia gra Szczęście sfrunie na mą grzędę Piosenka rację ma W ringo graj ze mną, graj jak najwięcej W ringo ze mną graj Szczęście sfrunie z nim w twe ręce A ty mu szansę daj! W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną To niegłupia gra Uwierz, uwierz tej piosence Co trochę życie zna W ringo graj ze mną, w ringo graj ze mną Szczęściu szansę daj Ono sfrunie z nim w twe ręce Więc w ringo graj, w ringo graj, w ringo ze mną graj!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

2+1: W ringo ze mn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

2+1: W ringo ze mn

Skomentuj tekst

2+1: W ringo ze mn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Blue Banisters Lana Del Rey
  „There’s a picture on the walll Of me on a John Deere Jenny headed me a beer Said: How , the hell, did you get there? Oh, Oklahoma, mhh There were flowers that were dry Sittin’ on the dresser”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W ringo ze mn - 2+1, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W ringo ze mn - 2+1. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - 2+1.