2TM2,3 - Kim jest ta tekst piosenki - Teksciory.pl

2TM2,3: Kim jest ta

Tekst piosenki

Brak wideo

2TM2,3

Teksty: 36 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

2TM2,3: Kim jest ta

Kim jest ta, kim jest taKim jest ta co wyłania się z pustyniidzie wsparta na swym oblubieńcuPod jabłonią obudziłem cięgdzie poczęła cię twoja matkatam gdzie twa matka urodziła cięgdzie zrodziła cię twoja matkaKim jest ta, kim jest ta co wyłania się z pustyniidzie wsparta na swym oblubieńcuPołóż mnie jak pieczęć na twym sercujak tatuaż na swym ramieniubowiem miłość jest mocna jak śmierćtak jak płomień co przychodzi od Panapołóż mnie jak pieczęć na twym sercujak tatuaż na swym ramieniubowiem miłość jest mocna jak śmierćtak jak płomień co przychodzi od PanaI choćbyś chciał oddać za miłość wszystkie swoje bogactwato znalazłbyś tylko pogardę, znalazłbyś tylko pogardę
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

2TM2,3: Kim jest ta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

2TM2,3: Kim jest ta

 

Skomentuj tekst

2TM2,3: Kim jest ta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • 2tm23 kim jest ta
 • matkakoim
 • kim jest ta plosenka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kim jest ta - 2TM2,3, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kim jest ta - 2TM2,3. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - 2TM2,3.