Abra Moore: I Look Around

Tekst piosenki

Brak wideo

Abra Moore

Teksty: 51 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Abra Moore: I Look Around

I've tried my damnedest to get near you My ears are bleeding trying to hear you I'm lost in the middle of a cold rain And you're forests away Every state I've ever been Has greeted me with a bad beginning To swing you my way I stand in the pathway of a fast train I look around and nobody cares I look around and nobody's there I look around and nobody's there But every night like an army on a foray I try to keep myself contained My thoughts do invade I watch TV ignore the pain I look around and nobody cares I look around and nobody's there I look around and nobody's there You don't believe that I've been through hell You don't believe that I feel alone Cause I'm pretty together and doing well I look around and nobody's there Cause the people that pass me say hello I look around and nobody cares I look around and nobody's there
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Abra Moore: I Look Around

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Abra Moore: I Look Around

Skomentuj tekst

Abra Moore: I Look Around

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • i look i just around tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I Look Around - Abra Moore, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I Look Around - Abra Moore. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abra Moore.