Alice In Chains: What'cha gonna do

Tekst piosenki

Brak wideo

Alice In Chains

Teksty: 110 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Alice In Chains: What'cha gonna do

Hey now baby whatcha gonna do when I goHey now baby who ya gonna do when I'm goneAs I watched you from aboveBodies glistened while I listenedTo you screaming out his name in loveOh no noHey now baby whatcha gonna do when I goHey yeah they say you love the girlWhile I'm wasted as you taste itWicked pleasures, sins of flesh and bloodWoke up drunk in the morningSipping on my cup all dayStone cold bitch you're ballin'And I bet that you want to stayWell you go down to the cityAnd you get yourself in lineCause if I don't need you babyI'll catch you another timeGet This!Hey now babyWhatcha gonna do when I goHey now babyWho ya gonna do when I'm goneHey now babyWhatcha gonna do when I goHey now babyWho ya gonna do when I'm goneI'm asking whatcha gonna do
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Alice In Chains: What'cha gonna do

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Alice In Chains: What'cha gonna do

Skomentuj tekst

Alice In Chains: What'cha gonna do

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Na deser Julia Żugaj
    „Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
  • Mamy to - feat. Runa, Don Cleo
    „Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
  • Obejmuję noce ft. Pezet, Livka Jonatan
    „Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
  • Nieistotne Żabson
    „(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
  • Dźwięczność Voo Voo
    „Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki What'cha gonna do - Alice In Chains, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu What'cha gonna do - Alice In Chains. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Alice In Chains.