Anastasis: Uciekamy

Tekst piosenki

Brak wideo

Anastasis

Teksty: 21 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Anastasis: Uciekamy

Unikamy odpowiedzialności za rozpędzony światZa to że nie ma .. dniaJest tylko dziś powielane,matowe podobne do mojego stanuUnikamy odpowiedzialnościza zimne ręce,za głodne oczyZa niepokój o własne miejsceOto co będzie..Unikamy odpowiedzialności za słowa i gestyZa myślenie, które nie pozwala wierzyćZa nadmierne w siebie zapatrzenieZa niekochanieZa permanentne zagubienieUciekamy od próby powrotuOd przyznania racji (uciekamy)Od zobaczenia siebie w prawdziwym świetleOd szukania prawdyOd siebie...Ref.Nie ma nic! (kiedy nie widzisz Jego dróg, kiedy nie słyszysz Jego słów)Nie ma nic! (kiedy zamykasz serce i próbujesz bez miłości żyć)Nie ma nic! (kiedy nie widzisz Jego dróg, kiedy nie słyszysz Jego słów)Nie ma nic! (kiedy zamykasz serce i próbujesz bez miłości żyć)Nie ma nic! (kiedy nie widzisz Jego dróg, kiedy nie słyszysz Jego słów)Nie ma nic! (kiedy zamykasz serce i próbujesz bez miłości żyć)Nie ma nic! (kiedy nie widzisz Jego dróg, kiedy nie słyszysz Jego słów)Nie ma nic! (zamykasz serce..)Porozmawiajmy o tym co sie dzieje z miłościąDlaczego miasta wychodzą z siebieŻe nie chcą więcej patrzeć na ludziKtórym jest teraz inaczejPorozmawiajmy o tym co się dzieje naprawdęŻe prawie matki, że prawie dzieciŻe mało kto wie.. co się dzisiaj święciPorozmawiajmy o tym co się dzieje z miłościąDlaczego miasta wychodzą z siebieŻe nie chcą więcej patrzeć na ludziKtórym jest teraz inaczejPorozmawiajmy o tym co się dzieje naprawdęŻe prawie matki, że prawie dzieciPorozmawiam o tobie i o mnie..Ref. .. x 2Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma nic!Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma nic!Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma nic!Niie..
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Anastasis: Uciekamy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anastasis: Uciekamy

Skomentuj tekst

Anastasis: Uciekamy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uciekamy - Anastasis, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uciekamy - Anastasis. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anastasis.