Anastasis: Uciekamy

Tekst piosenki

Brak wideo

Anastasis

Teksty: 21 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Anastasis: Uciekamy

Unikamy odpowiedzialności za rozpędzony światZa to że nie ma .. dniaJest tylko dziś powielane,matowe podobne do mojego stanuUnikamy odpowiedzialnościza zimne ręce,za głodne oczyZa niepokój o własne miejsceOto co będzie..Unikamy odpowiedzialności za słowa i gestyZa myślenie, które nie pozwala wierzyćZa nadmierne w siebie zapatrzenieZa niekochanieZa permanentne zagubienieUciekamy od próby powrotuOd przyznania racji (uciekamy)Od zobaczenia siebie w prawdziwym świetleOd szukania prawdyOd siebie...Ref.Nie ma nic! (kiedy nie widzisz Jego dróg, kiedy nie słyszysz Jego słów)Nie ma nic! (kiedy zamykasz serce i próbujesz bez miłości żyć)Nie ma nic! (kiedy nie widzisz Jego dróg, kiedy nie słyszysz Jego słów)Nie ma nic! (kiedy zamykasz serce i próbujesz bez miłości żyć)Nie ma nic! (kiedy nie widzisz Jego dróg, kiedy nie słyszysz Jego słów)Nie ma nic! (kiedy zamykasz serce i próbujesz bez miłości żyć)Nie ma nic! (kiedy nie widzisz Jego dróg, kiedy nie słyszysz Jego słów)Nie ma nic! (zamykasz serce..)Porozmawiajmy o tym co sie dzieje z miłościąDlaczego miasta wychodzą z siebieŻe nie chcą więcej patrzeć na ludziKtórym jest teraz inaczejPorozmawiajmy o tym co się dzieje naprawdęŻe prawie matki, że prawie dzieciŻe mało kto wie.. co się dzisiaj święciPorozmawiajmy o tym co się dzieje z miłościąDlaczego miasta wychodzą z siebieŻe nie chcą więcej patrzeć na ludziKtórym jest teraz inaczejPorozmawiajmy o tym co się dzieje naprawdęŻe prawie matki, że prawie dzieciPorozmawiam o tobie i o mnie..Ref. .. x 2Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma nic!Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma nic!Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma nic!Niie..
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Anastasis: Uciekamy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anastasis: Uciekamy

Skomentuj tekst

Anastasis: Uciekamy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uciekamy - Anastasis, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uciekamy - Anastasis. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anastasis.