Andrzej Cierniewski: Wr

Tekst piosenki

Brak wideo

Andrzej Cierniewski

Teksty: 27 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Andrzej Cierniewski: Wr

Wrócę do tych łąk, gdzie ranna rosa, wrócę do tych łąk,gdzie każde trawy źdźbło znało to, co mówiłaś mi.Wrócę do tych pól, gdzie maków czerwień, wrócę do tych pól,gdzie każdy złoty kłos szepnął to, co szeptałem ci.Przejdę domu próg, gdzie młodość została ichoć dziś już jej nie ma, tu można o niej śnić.Zatrzymam czasu bieg ot, choćby na chwile dwie,by już nie zapomnieć znajomych miejsc.CHÓR:Wrócę, wrócę do domu, kochanawrócę, wrócę, skoro świt... Wrócę, wrócę tam któregoś ranawrócę i przypomnę ci... x 2Przejdę domu próg, gdzie. . . itd.Poczuć zapach bzu tak chciałbym jeszcze, poczuć zapach bzu,jak wtedy, w tamten czas, jeszcze raz miłość wyznać ci...Wrócę do tych miejsc za parę wiosem, wrócę do tych miejsci nie zawaham się, wcale nie! - by ucałować je,i nie zawaham się, wcale nie! - by ucałować je!CHÓR: Wrócę, wrócę. . . itd (na tle chóru dośpiewy:)Powrócę tam! ...skoro świt!Powrócę tam i przypomnę ci!Wrócę, wrócę do domu, kochana,wrócę, wrócę, skoro świt...Wrocę, wrócę tam któregoś rana,wrócę i przypomnę ci...Powrócę tam! ...skoro świt!Do tych łąk, gdzie ranna rosa lśni...Wrócę tam, do tych miejsc,wrócę tam, by ucałować je!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Andrzej Cierniewski: Wr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Andrzej Cierniewski: Wr

Skomentuj tekst

Andrzej Cierniewski: Wr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Daleko Stąd ZBUKU
  „mam w Hiszpanii ziomów nikt nie siedzi w domu brat nie musi się powtarzać kiedy mówi POMÓŻ Parę moich byłych To dziś kupę złomu Choć wlewały w siebie botoks Tony silikonu Moja bardziej … bot”
 • Diabeł (ft. Rip Scotty) Przyłu
  „Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Kiedy weźmie ze mnie diabeł Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Bo ma do mnie ważna sprawę Weź przekaż ze mam wiarę I że swoj”
 • Egoistka - feat. Guova MONAMI (Monika Miller)
  „Ktoś mnie znowu uczy reguł jakby znał mnie się odzywa wypadłeś chyba z zakrętu skoro robisz taki cyrk te porcelanowe kości a pod skórą tylko jad tamten chyba zszedł na zawał nie wiem w sumie co”
 • Róże i różowe tulipany Top Girls
  „Ile razy będziesz mnie po pracy różami przepraszać po co się meczysz Po co te scenki? skarbie ile można wybaczyć? zmieniałeś się już milion razy po każdym mówiłam że wracam a gdy już wróciłam”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • andrzej cierniewski zapach

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wr - Andrzej Cierniewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wr - Andrzej Cierniewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Andrzej Cierniewski.