Andrzej Piaseczny: Prosz

Tekst piosenki

Brak wideo

Andrzej Piaseczny

Teksty: 224 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Andrzej Piaseczny: Prosz

Czy kiedyś gdzieś chciałaś uciec, czy kiedyś bo ja nie Na świecie jest tyle głupot, tak w twoim świecie jest Więc zanim znów gromy spłyną, może zapomnij się, dla mnie Jestem, może to lepiej We śnie twoim głęboko Tam gdzieś, proszę więc, nie budź się Jestem, może to lepiej We śnie twoim głęboko Wiesz gdzie znaleźć mnie Czy kiedyś myśl nawet mała, z domu wygnała cię Czy kiedyś, bo żaden hałas nie dotknął nigdy mnie Więc zanim znów spadnie kamień Tak delikatnie śpij dla mnie Jestem, może to lepiej We śnie twoim głęboko Tam gdzieś, proszę więc, nie budź się Jestem, może to lepiej We śnie twoim głęboko Wiesz gdzie znaleźć mnie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Andrzej Piaseczny: Prosz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Andrzej Piaseczny: Prosz

Skomentuj tekst

Andrzej Piaseczny: Prosz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • "jestem, może to lepiej, we śnie Twoim głęboko, tam gdzieś, proszę więc nie budź się.."

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Prosz - Andrzej Piaseczny, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Prosz - Andrzej Piaseczny. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Andrzej Piaseczny.