Andrzej Rosiewicz: Pytasz mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Andrzej Rosiewicz

Teksty: 21 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Andrzej Rosiewicz: Pytasz mnie

Pytasz mnie, co właściwie Cię tu trzymaMówisz mi, że nad Polską szare mgłyPytasz mnie, czy rodzina, czy dziewczynaI cóż ja, cóż ja odpowiem CiMoże to ten szczególny kolor niebaMoże to tu przeżytych tyle latMoże to ten pszeniczny zapach chlebaMoże to pochylone strzechy chatMoże to przeznaczenie zapisane w gwiazdachMoże przed domem ten wiosenny zapach bzuMoże bociany, co wracają tu do gniazdaCoś, co każe im powracać tuMówisz mi, że inaczej żyją ludzieMówisz mi, że gdzieś ludzie żyją lżejMówisz mi, krótki sierpień, długi grudzieńMówisz mi, długie noce, krótkie dnieMówisz mi, słuchaj stary jedno życieMówisz mi, spakuj rzeczy, wyjedź stądMówisz mi, wstań i spakuj się o świcieCzy to warto, tak pod góre, tak pod prądMoże to przeznaczenie zapisane w gwiazdachMoże przed domem ten wiosenny zapach bzuMoże bociany, co wracają tu do gniazdaCoś, co każe im powracać tuMoże to zapomniana dawno gdzieś muzykaMoże melodia, która w sercu cicho brzmiMoże mazurki, może walce FryderykaMoże nadzieja doczekania lepszych dniMoże to zapomniana dawno gdzieś muzykaMoże melodia, która w sercu cicho brzmiMoże mazurki, może walce FryderykaMoże nadzieja dla ojczyzny lepszych dni
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Andrzej Rosiewicz: Pytasz mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Andrzej Rosiewicz: Pytasz mnie

Skomentuj tekst

Andrzej Rosiewicz: Pytasz mnie

Komentarze: 2

Sortuj

~Gość (21 maja 2015, 21:19)
Re: Andrzej Rosiewicz - Pytasz mnie
To piosenka ojczyźniano-bogobojna. Stara moda.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Rosiewicz Piosenki
 • pytasz mnie tekst
 • pytasz mnie
 • pytasz mnie rosiewicz
 • rosiewicz pytasz mnie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pytasz mnie - Andrzej Rosiewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pytasz mnie - Andrzej Rosiewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Andrzej Rosiewicz.