Andrzej Zaucha: Alibaba

Tekst piosenki

Brak wideo

Andrzej Zaucha

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Andrzej Zaucha: Alibaba

Ali Baba, Arab z bajki, nie chce wina, ani fajki,Ali Baba śpi, choć gra muzyka.Ali Baba chrapie w barze, choć arlekin tańczyć każe,Chociaż prosi go w tę noc księżniczka.Obudź się czarny Ali Babo, zdmuchnij z brody reszkę snu.Obudź się czarny Ali Babo, zatańcz ze mną tam i tu, i tam, i tu.Obudź się czarny Ali Babo, razem dobrze będzie nam.Obudź się czarny Ali Babo, zatańcz ze mną tu i tam, i tu, i tam.Półksiężyc już na niebie zgasł i słychać ptaków gwizd.Kto zatrzyma czas? Tylko twist, twist, twist!Obudź się czarny Ali Babo, zdmuchnij z brody reszkę snu.Obudź się czarny Ali Babo, zatańcz ze mną tam i tu, i tam, i tu.Wtem księżniczka znika blada i skończona maskarada,Na ulicy śnieg i wicher śwista.Ali Baba w paltociku, bez czterdziestu rozbójnikówIdzie sobie w świat i gwiżdże twista:Obudź się czarny Ali Babo, ...Półksiężyc już na niebie zgasł ...Obudź się czarny Ali Babo, ...Ali Baba! Ali Baba! Ali Baba! Ali Baba!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Andrzej Zaucha: Alibaba

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Andrzej Zaucha: Alibaba

Skomentuj tekst

Andrzej Zaucha: Alibaba

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • i to jest apibaba rymy tu
 • alibaba tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Alibaba - Andrzej Zaucha, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Alibaba - Andrzej Zaucha. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Andrzej Zaucha.