Ania Szarmach - Zanim si tekst piosenki - Teksciory.pl

Ania Szarmach: Zanim si

Tekst piosenki

Brak wideo

Ania Szarmach

Teksty: 27 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Ania Szarmach: Zanim si

Mija Go wciąż, nie wygrywa jej los, Gdzieś przechodzi on znikł właśnie stąd, Chce by jej świat, ożył pewnego dnia, W nocy spada wraz z milionem gwiazd, Pewnie wszystko kiedyś skończy się nagle szczęśliwie, Złe chwile rozwieje jej śmiech, Tyle opowiedzą sobie, że będą jak jedno, a On przecież jej szuka też. Lecz zanim się spotkają serca ich, To wszystkie te bez siebie puste dni, Spływają jak po twarzy ciche łzy Jak krople dwie, które nie mogą się, Na dwóch policzkach spotkać, Mija ją gdzieś i nie powie znów, że chce zamieszkać w jej oczach, na dnie lecz przyjdzie dzień, kiedy spełni się sen i pocieszy te dusze dwie, Tyle chciał powiedzieć, ale już tego nie trzeba, Ich usta się łączą bez słów, Mógłby wszystko rzucić jej do stóp ale, nie trzeba Wystarczy, że jest przy niej tu. Razem: Lecz zanim się spotkają serca ich, To wszystkie te bez siebie puste dni, Spływają jak po twarzy ciche łzy Jak krople dwie, które nie mogą się, Na dwóch policzkach spotkać, Nasze dni, ślady stóp, w piasku chwil Dla naszych ust, dla nas trop, Zanim czas rozmyje go, Zanim się spotkają serca ich, To wszystkie te bez siebie puste dni, Spływają jak po twarzy ciche łzy Jak krople dwie, które nie mogą się, Na dwóch policzkach spotkać, Przyjdzie ten dzień kiedy spełni się sen, I pocieszy te dusze dwie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ania Szarmach: Zanim si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ania Szarmach: Zanim si

 

Skomentuj tekst

Ania Szarmach: Zanim si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • si zanim

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zanim si - Ania Szarmach, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zanim si - Ania Szarmach. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ania Szarmach.