Anita Lipnicka: Knock, knock

Tekst piosenki

Brak wideo

Anita Lipnicka

Teksty: 92 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

Anita Lipnicka: Knock, knock

After the initial shock Of not having what you've got And your body drops away Nothing has really changed Thats frightening and its strange And no one can hear what you say And everything just lingers on Like an echo of your favourite song It was so simple after all But now you're on the other side of the door Will you drive an outrageous Cadillac Wear cowboy boots and a funny hat And speed through the lights downtown? Is there an eternal Fate? Will you see your eternal lover's face, As you crash into the Milky Way? Knock-knock, let me in Its cold outside in this cosmic wind Knock-knock, let me in Just for tonight Been to heaven, been to hell Lost my heart in cheap hotels Been doing this for so many years Now it doesnt matter what I wear, How I look, what I own, if I careBut where is this guiding light?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Anita Lipnicka: Knock, knock

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anita Lipnicka: Knock, knock

Skomentuj tekst

Anita Lipnicka: Knock, knock

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki knock knock nothing

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Knock, knock - Anita Lipnicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Knock, knock - Anita Lipnicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anita Lipnicka.