Anna Maria Jopek - Microsoft- Start 32 tekst piosenki - Teksciory.pl

Anna Maria Jopek: Microsoft- Start 32

Tekst piosenki

Brak wideo

Anna Maria Jopek

Teksty: 143 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Anna Maria Jopek: Microsoft- Start 32

Żył sobie raz sam malutki bitsamotny tak, że aż mi wstydi gdy pochmurne zaliczał dnizwykł śpiewać, że bardzo mu się ckni.Tak tęsknił biedak za bitami- byliście sami tacy sami-jak był samotny kolega bit,gdy, łkając, sam wypełniał pit.Latał więc nasz bit na prywatki,dając tym samym przykład rzadkibitu, co pląsał jak kobita-lekko i zwiewnie przy big beat'ach.Samotność jednak nie ma taktu,zgorzkniały krążył to tam to tu,aż kiedyś nucąc "Could you be loved"zobaczył napis Microsoft.Śmiało więc bit naciska Enter,Wchodzi i widzi dużo pięter,A każde jeden bit zajmujeTak dużo bitów tam bituje.Na jego widok aż zawrzało;"Ciebie nam tutaj brakowało,31 plus ty to dawspaniałych bitów 32!"I żyją tak aż brak mi strof tuPod ciepłym dachem MicrosoftuI wierzę w nich jak w Króla Lwa,Bo dają mi Start 32.Microsoft, Start 32, Microsoft, Start 32...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Anna Maria Jopek: Microsoft- Start 32

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna Maria Jopek: Microsoft- Start 32

 

Skomentuj tekst

Anna Maria Jopek: Microsoft- Start 32

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (29 października 2014, 20:06)
Re: Anna Maria Jopek - Microsoft- Start 32
Jeśli mnie pamięć nie myli, to autorem jest .... Szymon Majewski!

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • anna maria jopek microsoft

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Microsoft- Start 32 - Anna Maria Jopek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Microsoft- Start 32 - Anna Maria Jopek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna Maria Jopek.