Anna Maria Jopek: Microsoft- Start 32

Tekst piosenki

Brak wideo

Anna Maria Jopek

Teksty: 143 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Anna Maria Jopek: Microsoft- Start 32

Żył sobie raz sam malutki bitsamotny tak, że aż mi wstydi gdy pochmurne zaliczał dnizwykł śpiewać, że bardzo mu się ckni.Tak tęsknił biedak za bitami- byliście sami tacy sami-jak był samotny kolega bit,gdy, łkając, sam wypełniał pit.Latał więc nasz bit na prywatki,dając tym samym przykład rzadkibitu, co pląsał jak kobita-lekko i zwiewnie przy big beat'ach.Samotność jednak nie ma taktu,zgorzkniały krążył to tam to tu,aż kiedyś nucąc "Could you be loved"zobaczył napis Microsoft.Śmiało więc bit naciska Enter,Wchodzi i widzi dużo pięter,A każde jeden bit zajmujeTak dużo bitów tam bituje.Na jego widok aż zawrzało;"Ciebie nam tutaj brakowało,31 plus ty to dawspaniałych bitów 32!"I żyją tak aż brak mi strof tuPod ciepłym dachem MicrosoftuI wierzę w nich jak w Króla Lwa,Bo dają mi Start 32.Microsoft, Start 32, Microsoft, Start 32...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Anna Maria Jopek: Microsoft- Start 32

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna Maria Jopek: Microsoft- Start 32

Skomentuj tekst

Anna Maria Jopek: Microsoft- Start 32

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (29 października 2014, 20:06)
Re: Anna Maria Jopek - Microsoft- Start 32
Jeśli mnie pamięć nie myli, to autorem jest .... Szymon Majewski!

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • ZAPACH CANDY DOMINIK RUPIŃSKI
  „Ja biorę ten wdech Znowu czuje to samo Na bok ten stres Choć pobudza moje ciało Niebieski dres I nike tak samo Mam czyste myśli A koszulkę z plamą Patrzę na storki, one śmierdzą reklamą I”
 • Święta w prezentach Piękni i Młodzi
  „znowu dzień kończy się wracam z pracy choć wiem raczej spóźnię się cała drogę padał gesty śnieg ominie mnie kolacja jakoś rade dam puszczam sobie 'Last Christmas' gdybym tylko mógł pocztówkę”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • anna maria jopek microsoft

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Microsoft- Start 32 - Anna Maria Jopek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Microsoft- Start 32 - Anna Maria Jopek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna Maria Jopek.