Apogeum: Przyjaciel Strach

Tekst piosenki

Brak wideo

Apogeum

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Apogeum: Przyjaciel Strach

Czujny jak matczyny sen,wierny jak w powietrzu tlen.On początkiem wszystkich jaźni,on jest panem wyobraźni.Przed rozstaniem, Przed spotkaniem, Przed porażką, Przed wygraną,Stoi przy mnie i czatujeswej okazji wypatruje...Mój przyjaciel strachNa jawie i we snach.Mój przyjaciel strachNa jawie i we snach.Mój przyjaciel strachNa jawie i we snach.Mój przyjaciel...Na jawie i we snachCzujny jak matczyny sen,wierny jak w powietrzu tlen.On początkiem wszystkich jaźni,on jest panem wyobraźni.Przed rozstaniem, Przed spotkaniem, Przed porażką, Przed wygraną,Stoi przy mnie i czatujeswej okazji wypatruje...Mój przyjaciel strachNa jawie i we snach.Mój przyjaciel strachNa jawie i we snach.Mój przyjaciel strachNa jawie i we snach.Mój przyjaciel...Na jawie i we snachMój przyjaciel strachNa jawie i we snach.Mój przyjaciel strachNa jawie i we snach.Mój przyjaciel strachNa jawie i we snach.Mój przyjaciel...Przyjaciel...Strach...Strach... Strach...Strach...Strach!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Apogeum: Przyjaciel Strach

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Apogeum: Przyjaciel Strach

Skomentuj tekst

Apogeum: Przyjaciel Strach

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przyjaciel Strach - Apogeum, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przyjaciel Strach - Apogeum. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Apogeum.