Aro: Cogonieznajom

Tekst piosenki

Brak wideo

Aro

Teksty: 20 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Aro: Cogonieznajom

Ja mam bardzo dobre połączenia Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! W pociągu całe noce nieprzespane Nad ranem witam Warszawę Przez otwarte okno patrzę na świat Kultury Pałac, Wałbrzyski rap tak Pierwszy raz w stolicy, tłok na ulicy Urzędnicy, politycy, szary tłum i wyścig szczurów MDM w obstawie ostrzelanych murów Na chodniku jak w ulu Witryny pełne drogich garniturów Mix melanż kultur, setki klubów elo Nad Warszawą niebo zachmurzone Wałbrzyski rap na centralnym tu godziny spędzone noce Z otwartym jednym okiem spoglądam na bagaż Czy nie wyglądam czasem jak trampkarz Pierwszy raz w Warszawie, potem drugi i trzeci Dzisiaj jestem tam codziennie, jakoś leci Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! Znów tu jestem, poplątanych ulic bezkres Wszystko jest takie duże Odnaleźć się w tym muszę co raz częściej Przecież to obce mi miejsce Ja jestem tylko małym chłopcem pośrodku miasta Na mapie tego państwa którym rządzi kasa I w tych czasach, w świecie bez zasad Przerażony łapię nerwowo oddech Jestem uzależniony od spokoju i ciszy Mojego ciasnego pokoju Na peryferiach Wałbrzycha wegetuję znowu Czekam na telefon - ej przyjeżdżaj do studia Pożyczam hajs na bilet od kumpla Szukam przedziału żeby całą drogę nie stać Wyprostować nogi, może trochę się przespać Wiesz jak dziewięć godzin - leż tak Nie otworzysz okna żeby nie zawiało dziecka Ekstra przez całą noc dusić się smrodem Kilkanaście razy w nocy gadać z konduktorem Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! Cogonieznajom Aro z Wałbrzycha nocą jadę Kolejny raz witam Warszawę - witam! Wszystko przebiega zgodnie z moim planem Wszystko przebiega zgodnie z moim planem
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Aro: Cogonieznajom

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Aro: Cogonieznajom

Skomentuj tekst

Aro: Cogonieznajom

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wszystko przebiega zgodnie z moim planem piosenka
 • Aro - Cogonieznajom
 • cogonieznajom aro z walbrzycha noca jade

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cogonieznajom - Aro, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cogonieznajom - Aro. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Aro.