Artur Gadowski: Czu

Tekst piosenki

Brak wideo

Artur Gadowski

Teksty: 22 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Artur Gadowski: Czu

Powiedz mi czy już wiesz, że gdy przychodzi noc Chciałbym by zgasły dźwięki Nie przeszkadzał by nam nawet szmer Gdy zamilkną światła przyjdziesz jak co noc Znów będziesz chciała tylko słuchać Proszę weź mnie dziś prze zamknięte drzwi Bym nie musiał znów powtarzać Ci Tych słów które Ty tak dobrze znasz Nie powiem więcej nic Zrób to jeśli chcesz Nawet kiedy śpię Niech dzisiejsza noc będzie pięknym snem Przecież dobrze wiesz nie potrzeba słów By tańczyć z ciszą A może jutro gdy dźwiękiem błyśnie dzień Zaskoczysz wszystkich i Do nikogo nie odezwiesz się Gdy zamilkną światła przyjdziesz jak co noc Znów będziesz chciała tylko słuchać Proszę weź mnie dziś prze zamknięte drzwi Bym nie musiał znów powtarzać Ci Tych słów które Ty tak dobrze znasz Nie powiem więcej nic Będę milczał znów a na ścianie cień Gestem powie Ci co usłyszeć chcę Przecież dobrze wiesz nie potrzeba słów By tańczyć z ciszą Gdy zamilkną światła przyjdziesz jak co noc Znów będziesz chciała tylko słuchać Proszę weź mnie dziś...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Artur Gadowski: Czu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Artur Gadowski: Czu

Skomentuj tekst

Artur Gadowski: Czu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • może do nikogo nie odezwiesz się
 • tytul piosenki gadowskiego

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czu - Artur Gadowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czu - Artur Gadowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Artur Gadowski.