Ascetoholix: Chcia
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Ascetoholix: Chcia
Nie przepraszam za to, że metafor używam W beznadziei pływam, prawdę płaszczem zakrywam Mówicie po co się odzywam ,no po coA ja włosy wyrywam, sam siebie wyzywam Bo widuję częściej wiejskie żniwa niż uliczne, krwawe Zahaczam prawie o prowincjonalną sławę Kładę kawę na ławę, co dzień widzę trawę Nawet ją koszę raz po raz, chciałeś sprawdzić twój iloraz Rod Liberatora, to nie technika scyzoryka Morał nie znika jak grawitacja w próżni No cóż, bywają ludzie różni, skaleczony na umyśle będzie bluźnił Chociaż jest ślepy i głuchy, klei się do nowych trendów Tak jak muchy lecą po żarcie, okruchy prosto do kostuchy Ja gdzie indziej zmierzam, cios wymierzam, w schemat hip-hopowca uderzam Poszerzam wąskie poglądy, z jednej gałęzi wschodzą różne prądy Anakondy po swojemu wyskakują na lądy W różne kąty, nie w te same kąty Chciałbym...chciałbym...chciałbym...powiedzieć bardzo ważną rzecz Chciałbym...chciałbym...chciałbym...powiedzieć bardzo ważną rzecz Komercyjne podziemia, dla ciebie wyraźny i foremny Tylko jasny, tylko ciemny, tylko ujemny, tylko dodatni Nie pasujemy do szufladki, wypłyniemy po oceanie lud jak statki Więc w ocenie możesz się pomylić, poznam ciebie na odległość jednej linii Przyjdzie moment powiesz Asceci cię nakryli, kurtynę odsłonili Jak tajemnicę odsłonią [?] prawda jest słona, liryka nieograniczona Chwytają jak orla szpona, jak mnich faraona, być ponad normie Niezmącony spokój po wielkim sztormie Niech to brzmienie ciebie porwie, niech prawda cię dorwie Ja jak snajper wybornie trafię w dziesięć, każdy obraz przekaz niesie Parabola w procesie wszystko znajdzie się w Libera notesie Jesień, zima, wiosna, lato, jestem pewien Że robić to warto (nie olewam, nie olewam) Wszystko słowem oblegam, wątpliwości rozwiewam Co jest ważne zaraz rymem opiewam, tak jak wy różne stany miewam W jedną całość wszystko zlewam, strona prawa, środkowa i lewa Liberator po to tam biega, drugi dom Dillegal Chciałbym...chciałbym...chciałbym...powiedzieć bardzo ważną rzecz Chciałbym...chciałbym...chciałbym...powiedzieć bardzo ważną rzecz Ascetyczny wyjątek krytyczny powiesz komiczny Ja powiem na to styczny z realistycznym światem Bo dostał nową datę dostał nowożytną szatę A zatem dodam nowy prąd rozjebał prawdę Nie jesteśmy skrępowani celibatem Pontyfikacja przyszła z nowym bilansem Sedno sprawy jest dystansem to podłoże Dystansem schematu o każdej porze w sobie noszę Nie znoszę odchodów małomiasteczkowych Telenoweli, spraw za bardzo zaściankowych Ludzi otyłych od plotek wciąż nowych Bez standardów hip-hopowych między wschodem, zachodem Między górą, a spodem, między ciepłem, a chłodem Z Ascetycznym wywodem jesteśmy tu Między wami tak jak równi z równymi Przekaz ukryty w lirycznym chwycie Nasze życie w stu procentach złożone na tej płycie Co myślicie?
Tłumaczenie piosenki
Ascetoholix: Chcia
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Ascetoholix: Chcia
-
Nasi
- Ascetoholix
-
To tylko my
- Ascetoholix
-
Nauczylem si
- Ascetoholix
-
Trzeba o tym m
- Ascetoholix
-
Nie gap si
- Ascetoholix
Skomentuj tekst
Ascetoholix: Chcia
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- chcia●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
baletnica ft. Kuban, emi
- KUQE 2115
-
lwia część ft. Ewelina Lisowska
- KUQE 2115
-
dziś od rana w stresie ft. Jan Rapowanie
- KUQE 2115
-
jedyne co chcę dziś robić freestyle ft. 2115
- KUQE 2115
-
Iga Świątek
- KUQE 2115
-
rookie of the year
- KUQE 2115
-
wschodni blok ft. White 2115
- KUQE 2115
-
witam z powrotem
- KUQE 2115
-
pierwsza i ostatnia (prod. francis)
- KUQE 2115
-
jestem snem z małego miasta (prod. Pedro)
- KUQE 2115
Reklama
Tekst piosenki Chcia - Ascetoholix, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chcia - Ascetoholix. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ascetoholix.
Komentarze: 0