Ashley: Czas mija

Tekst piosenki

Brak wideo

Ashley

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ashley: Czas mija

Otworzyłem oczy może trochę za późnoWiem jak postępować by nie silić się na próżnoTen czas co skończył się i nie zawróciZegarek wybił godzinę tamten czas nie powróci.Gdy żyłem jakby z klapkami na oczachMiałem swoje poglądy, błędne poglądy, zobaczNiby w błędzie... A jednak pełen wiary,Pełen nadziei, pełen szczęścia, stary !Pamiętam życie było wtedy piękneZero zmartwień a teraz mnóstwo ichMięknę...Po woli tracę wiarę wiesz, albo już straciłemNie pogodzę się z tym, co sam w sobie zabiłem.Teraz czuję, że czegoś mi brakTego małego chłopca sprzed kilku latNie zawrócę kijem czasu, nie zatrzymam zdarzeń.A co czeka mnie jutro ? Nie wiem... Czas pokarze.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.Teraz znam swoje błędy i już ich nie popełnięW sobie zamknięty, wersy piszę kolejneCzas pokazał mi jak się zachowaćSzczery do bólu byle nie przeholować.A w sumie... To młody jeszcze jestemMam czas, mam siłę, mam tego jeszcze byWłożyć trochę... Wydać kolejną płytęWydobyć na wierzch myśli te najbardziej ukryte.Ale czas mija a ja mijam razem z nimW końcu wypalę się i ulecę jak dym.W tym po tych słowach zostanie tylko popiółWiesz, uleci z letnim wiatrem mój wiersz.Zaginie słuch o mnieZapomni kto pamiętał.Jestem tu przelotnie - taka pętla.Jestem tu, tymczasem jutro zniknęTen czas mija, a kiedy minie ja milknę.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.[je w pamięci, je w pamięci, je w pamięci.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ashley: Czas mija

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ashley: Czas mija

Skomentuj tekst

Ashley: Czas mija

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czas mija - Ashley, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czas mija - Ashley. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ashley.