Ashley: Czas mija

Tekst piosenki

Brak wideo

Ashley

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ashley: Czas mija

Otworzyłem oczy może trochę za późnoWiem jak postępować by nie silić się na próżnoTen czas co skończył się i nie zawróciZegarek wybił godzinę tamten czas nie powróci.Gdy żyłem jakby z klapkami na oczachMiałem swoje poglądy, błędne poglądy, zobaczNiby w błędzie... A jednak pełen wiary,Pełen nadziei, pełen szczęścia, stary !Pamiętam życie było wtedy piękneZero zmartwień a teraz mnóstwo ichMięknę...Po woli tracę wiarę wiesz, albo już straciłemNie pogodzę się z tym, co sam w sobie zabiłem.Teraz czuję, że czegoś mi brakTego małego chłopca sprzed kilku latNie zawrócę kijem czasu, nie zatrzymam zdarzeń.A co czeka mnie jutro ? Nie wiem... Czas pokarze.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.Teraz znam swoje błędy i już ich nie popełnięW sobie zamknięty, wersy piszę kolejneCzas pokazał mi jak się zachowaćSzczery do bólu byle nie przeholować.A w sumie... To młody jeszcze jestemMam czas, mam siłę, mam tego jeszcze byWłożyć trochę... Wydać kolejną płytęWydobyć na wierzch myśli te najbardziej ukryte.Ale czas mija a ja mijam razem z nimW końcu wypalę się i ulecę jak dym.W tym po tych słowach zostanie tylko popiółWiesz, uleci z letnim wiatrem mój wiersz.Zaginie słuch o mnieZapomni kto pamiętał.Jestem tu przelotnie - taka pętla.Jestem tu, tymczasem jutro zniknęTen czas mija, a kiedy minie ja milknę.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.Nie mów tylko, że chcesz zabić czasOn ucieka i tak... Chyba na zbyt pędzi.Pomyśl o tym jak zatrzymać czas,Ulotne chwile łap i miej je w pamięci.[je w pamięci, je w pamięci, je w pamięci.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ashley: Czas mija

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ashley: Czas mija

Skomentuj tekst

Ashley: Czas mija

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czas mija - Ashley, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czas mija - Ashley. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ashley.