Baciary: Kochaj ile si

Tekst piosenki

Brak wideo

Baciary

Teksty: 67 Tłumaczenia: 2 Wideo: 15

Tekst piosenki

Baciary: Kochaj ile si

1. Każdy o tym dobrze wie że samemu w życiu zle , kochać chce i kochanym być bo żyje sie razmiłość to jest dziwny stan że choć rani leczy zaś i bez niej a każdego dnia bo żyje się raz ,
Ref. Żyję się raz spróbuj więc sam jak najlepiej wykorzystać swój czas a więc kochaj ile się da bo żyje się raz , 2 x bis}
2. I ty o tym dobrze wiesz gdy nie kochasz jest ci zleto jest prawda stara jak świat bo żyje sie raz,marzysz sobie kogoś kto będzie z tobą dzień i nocwtedy ktoś odmieni twój los bo żyje sie raz
ref. żyje się raz..................... 2 x bis }
3.Miłość każda jest jak lek na kłopoty i zmartwieniepóki czas poznaj jej smak bo żyje się raz ,
ref.Żyje się raz............................. 2 x bis}
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Baciary: Kochaj ile si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Baciary: Kochaj ile si

Skomentuj tekst

Baciary: Kochaj ile si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • baciary kochaj ile się da

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kochaj ile si - Baciary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kochaj ile si - Baciary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Baciary.