Bad Boys Blue: Do what you do

Tekst piosenki

Brak wideo

Bad Boys Blue

Teksty: 168 Tłumaczenia: 0 Wideo: 66

Tekst piosenki

Bad Boys Blue: Do what you do

You do what you do to me.I need to feel. So be prepared.I want to touch. Wanna taste of your sugar skin.So open up and let me in.Dont you know that Im here to tease you.Lets do it right now.You do what you do to me.And give me love instinctively.Lets go all the way. Come on and make my day.Do what you do to me.The way that its supposed to be.Live your fantasy. Love in ecstasy.I said take me like a man. I said take me as I am.I said take me by the hand. I said take me if you can.I said you cant turn away. I said you cannot defy.I said you cant be afraid. And you cannot deny.I long to feel your heartbeat race. I want to rise.Want to fall in your special place.So get it on, now face to face.Dont you know that Im gonna thrill you.I want you right now.You do what you do to me.And give me love instinctively.Lets go all the way. Come on and make my day.Do what you do to me.The way that its supposed to be.Live your fantasy. Love in ecstasy.I said take me like a man. I said take me as I am.I said take me by the hand. I said take me if you can.I said you cant turn away. I said you cannot defy.I said you cant be afraid. And you cannot deny.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Bad Boys Blue: Do what you do

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bad Boys Blue: Do what you do

Skomentuj tekst

Bad Boys Blue: Do what you do

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do what you do - Bad Boys Blue, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do what you do - Bad Boys Blue. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bad Boys Blue.